Black Panther

(Sith olmaya adım adım...) #1078

Fragman mı gelecekmiş? Infinity War çıkacağı için hiçbir filme hype yapamıyorum.

(GENERAL) #1079

çok uzun zaman oldu marvel fragman yayınlamayalı en son yayınladığı fragman geçen seneydi sanırım yarn ki fragman için heyecanlıyım

(Serkan) #1081

Görsele çok hazırlıksız yakalandım tadım kaçtı

(GENERAL) #1082

Bilmedigim bir sebepten heyecanliyim ins beklememe değer

(Geek Velet) #1083

Benim de Thor dışında en yükselemediğim film 2.Fragmandan dolayı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1084

ikinci fragmanda gazlar ötesi gazdaydım… tam istediğim tempoda, istediğim görsellerdeydi ama insanların beklentisine de hak veriyorum… ama ikinci fragmanın gaz gelmemesini anlayamıcam

(Koray ) #1085

Bu filmin iyi olacağına dair büyük bir inancım var. Farklı bir kültürü keşfedicez ve bu harika birşey.Ayrıca karakteri gayet iyi yansıtacaklarına da inanıyorum. Filmin iyi bir yönetmene sahip olması da diğer bir artı yön.

(Sith olmaya adım adım...) #1086

Civil War ile Infinity War arası hiçbir film hype yaratmadı desem. Cumberbatch severim Strange için hype yoktu. Thor ve Hulk aynı filmdeydi hype yoktu. Spidey için zaten yoktu. Bu geliyor buna yok. Ant Man gelecek ona yok. Sonunda War olacak bir filmin yoksa hype olmuyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #1087

(Can) #1088

Disney her zamanki gibi oyuncak firmalarının yaptıklarını denetlemeyip özgürlük verince ortaya çıkan ürün.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #1089

Orijinali bu onun.Birisi ayarlarıyla oynamış fotonun.

(kısaca gökyüzü...) #1090

(GENERAL) #1091

Ben fragman bekliyordum bu ne tv spot bu cok kisa ya ama yine de hosuma gitti bazi ayrintilar guzeldi

(Umur) #1092

Bu filme her türlü heyecanlı olduğum için fazla yeni sahne görmemek benim için daha iyi.

LONG LIVE THE KING!

(ahmet kara) #1093

(Semih) #1094

Fragmandaki görseller , ortamlar benim çok hoşuma gitti. Umarım içerik patates olmaz.

(Ertunç Doğan) #1095

Chadwick Boseman dışında kimse aksan yapam diye uğraşmamış. Benim heyecanım bir tık düştü şahsen!!
Micheal b. Jordan filmi ya batıracak ya da pek bir katkıda bulunmayacak gibi gözüküyor. Umarım böyle değildir.

(#26#) #1096

Zaten Chadwick dışında bir Michael B. Jordan konuşuyor. Onun da aksanı var

(Salih Alp Gökçek ) #1097

Michael B. Jordan’da aksan olması doğru olmaz zaten. Erik Killmonger (N’Jadaka) çok küçük yaşta Wakanda’dan sürgün ediliyor ve Harlem’de büyüyor. Eğitim düzeyi de yüksek bir karakter, M.I.T’den PhD’si olan bir mühendis. Hani neredeyse hiç Afrika’da bulunmamış bile diyebiliriz, sonra intikam için Wakanda’ya dönüyor. Onun dışındakilerde de aksan vardı aslında, diğer kliplerden izlediğim kadarıyla neredeyse tüm karakterler aksanlı konuşuyorlardı.

(Geek Velet) #1098

Katkısının çok olacağını düşünmüyorum. İkinci fragman hypemı öyle bir kırdı ki CGI güzel olursa izleriz moduna geldim resmen. Beklentim 3/10