Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Kid A) #7126

:waning_crescent_moon:

:last_quarter_moon:

:full_moon:

:first_quarter_moon:

:waxing_crescent_moon:

:end:

(.) #7127

Kimsede bilmiyor ya bu m├╝zikleri

Bulmas─▒ zor bence

(Burak) #7128

(Berkay K├╝├ž├╝k) #7129

(evethearteyes) #7130

Cem Karaca da ne yazm─▒┼č be.

(marko) #7131

Tam hayat─▒m yolunda gidiyor, her ┼čey gayet g├╝zel derken saat 5.44ÔÇÖte gelen Katatonia dinleme iste─čiÔÇŽ ─░nsanlar─▒ intihara s├╝r├╝kleye s├╝r├╝kleye kendine ev ald─▒n Katatonia, alaca─č─▒n olsun.

(thequeenisdead) #7132

Yapma dedik etme dedik.

(Dilay) #7133

Sanm─▒yorumÔÇŽSpotifyÔÇÖda elimi sallasam g├╝zel T├╝rk├že ┼čark─▒ya ├žarp─▒yorum art─▒k. K├Ât├╝ bir ┼čeymi┼č gibi s├Âylemiyorum tabi, ayn─▒ zamanda bu g├╝zel ┼čark─▒ yapan sanat├ž─▒lar─▒n az tan─▒nmas─▒ sebebiyle daha ula┼č─▒labilir oluyor konserleri vs. Ben mutluyum ┼ču anki durumdan.

(Dilay) #7134

Flood oluyor ama ├╝zg├╝n├╝m.

If I could go back
Just for a night
I would see the future
And IÔÇÖd make it alright
Oh darling if life was a movie
IÔÇÖd hit rewind, yeah
Imagine if I knew how to turn back time

(thequeenisdead) #7135

(ÔÖź) #7136

(Berkay K├╝├ž├╝k) #7137

Aman allah─▒m ben bunu yeni ke┼čfediyorum. ABBA :heart:

(Cem Ekiz) #7138

Ya bu ne muhte┼čem bir ┼čark─▒d─▒r!

(O─čuzhan) #7139

Hayk─▒ras─▒m geliyor

(Cem Ekiz) #7140

─░ddia: ÔÇťSemiramis Pekkan, AjdaÔÇÖdan daha iyidirÔÇŁ diyecektim ama ┼ču ┼čark─▒yla karar─▒m─▒ net de─či┼čtirdim. Ajda m├╝kemmeldir:

Bu ruh halinde olan herkese selamlar olsun.

(Burak) #7141

(Berkay K├╝├ž├╝k) #7142

Bir G├╝nah Gibi, Hayk─▒racak Nefesim Kalmasa Bile, E─člen G├╝zelim, Ya─čmur ve daha fazlas─▒. Ajda Pekkan kesinlikle de─čeri bilinmeyen sanat├ž─▒lar─▒m─▒z─▒n ba┼č─▒nda geliyor.

(Witch-Dentist of Muhit) #7143

(Cem Ekiz) #7144

Benim en sevdi─čim T├╝rk ┼čark─▒c─▒ her zaman Sezen olmu┼čtur ama AjdaÔÇÖn─▒n Sana Ne Kime Ne ┼čark─▒s─▒n─▒n da hayat─▒mda b├╝y├╝k yeri var.

Bu arada bu ba┼čl─▒─č─▒ ├žok i┼čgal etti─čimin fark─▒nday─▒m ama ad─▒ bir kere ge├žti, SezenÔÇÖin en sevdi─čim ┼čark─▒s─▒n─▒ da atmak istiyorum:

DumanÔÇÖ─▒n bok etti─či ┼čark─▒lar s─▒ralamas─▒ yap─▒l─▒rsa ilk s─▒radan bodoslama girer bu. Ulan ┼ču duygusall─▒─ča, yok olmu┼člu─ča bok; bir de DumanÔÇÖ─▒n ┼č─▒mar─▒k tavr─▒na bak. Sezen sen ne muhte┼čem bir insans─▒n! Ama bunu ┼čaka falan ama├žl─▒ s├Âylemiyorum. Ger├žekten m├╝kemmel bir ┼čark─▒c─▒. ├ľmr├╝mce en ├žok dinledi─čim T├╝rk ┼čark─▒c─▒d─▒r kendisi. Bir de erkekler Sezen dinlemez derler. Peh!

(K) #7145