Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? 🎵

(Berkay Küçük) #7129

(evethearteyes) #7130

Cem Karaca da ne yazmış be.

(marko) #7131

Tam hayatım yolunda gidiyor, her şey gayet güzel derken saat 5.44’te gelen Katatonia dinleme isteği… İnsanları intihara sürükleye sürükleye kendine ev aldın Katatonia, alacağın olsun.

(thequeenisdead) #7132

Yapma dedik etme dedik.

(Dilay) #7133

Sanmıyorum…Spotify’da elimi sallasam güzel Türkçe şarkıya çarpıyorum artık. Kötü bir şeymiş gibi söylemiyorum tabi, aynı zamanda bu güzel şarkı yapan sanatçıların az tanınması sebebiyle daha ulaşılabilir oluyor konserleri vs. Ben mutluyum şu anki durumdan.

(Dilay) #7134

Flood oluyor ama üzgünüm.

If I could go back
Just for a night
I would see the future
And I’d make it alright
Oh darling if life was a movie
I’d hit rewind, yeah
Imagine if I knew how to turn back time

(thequeenisdead) #7135

(♫) #7136

(Berkay Küçük) #7137

Aman allahım ben bunu yeni keşfediyorum. ABBA :heart:

(Cem Ekiz) #7138

Ya bu ne muhteşem bir şarkıdır!

(Oğuzhan) #7139

Haykırasım geliyor

(Cem Ekiz) #7140

İddia: “Semiramis Pekkan, Ajda’dan daha iyidir” diyecektim ama şu şarkıyla kararımı net değiştirdim. Ajda mükemmeldir:

Bu ruh halinde olan herkese selamlar olsun.

(Burak) #7141

(Berkay Küçük) #7142

Bir Günah Gibi, Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile, Eğlen Güzelim, Yağmur ve daha fazlası. Ajda Pekkan kesinlikle değeri bilinmeyen sanatçılarımızın başında geliyor.

(Witch-Dentist of Muhit) #7143

(Cem Ekiz) #7144

Benim en sevdiğim Türk şarkıcı her zaman Sezen olmuştur ama Ajda’nın Sana Ne Kime Ne şarkısının da hayatımda büyük yeri var.

Bu arada bu başlığı çok işgal ettiğimin farkındayım ama adı bir kere geçti, Sezen’in en sevdiğim şarkısını da atmak istiyorum:

Duman’ın bok ettiği şarkılar sıralaması yapılırsa ilk sıradan bodoslama girer bu. Ulan şu duygusallığa, yok olmuşluğa bok; bir de Duman’ın şımarık tavrına bak. Sezen sen ne muhteşem bir insansın! Ama bunu şaka falan amaçlı söylemiyorum. Gerçekten mükemmel bir şarkıcı. Ömrümce en çok dinlediğim Türk şarkıcıdır kendisi. Bir de erkekler Sezen dinlemez derler. Peh!

(K) #7145

(Her güzel şey bitermiş ya hani... Muhit şimdi bitmeyeydi iyiydi. ) #7146

(anıl) #7147

(Buse) #7148