Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Sapere Aude!) #3240

Az ├Ânce denk geldim, ├žok ho┼čuma gitti. ├ť├ž├╝nc├╝ kez dinliyorum.

(Ercan Berber) #3241

(Kid A) #3242

Ger├žekten ├žok ├Âzeller. Underrated sular─▒n vazge├žilmez grubu.

(Tunahan ) #3243

(I-o-I) #3244

(Invictus Maneo) #3246

@SvartirSandar Selamlar.

(b├╝┼čra) #3247

Bu dinledi─čim en h├╝z├╝nl├╝ ┼čey olabilir ├Âyle ki ilk dinledi─čimde g├Âzlerimden inen birka├ž damla ya┼ča engel olamad─▒m. ├çald─▒─č─▒ aletin ad─▒ da kaman├ža bu arada bizim kabak kemane ile kemen├že aras─▒nda bir ├žalg─▒ san─▒r─▒m. :ÔÇÖ)

(Umut ) #3248

Ben m─▒z─▒ka ├žalcam yia dememe sebep olan ┼čark─▒lardan birisidir bu. E─čer ben ├žalmaya ├žal─▒┼č─▒rken ├ž─▒kard─▒─č─▒m seslerle birisine zarar verirsem sorumlusu Pink ve When the Levee BreaksÔÇÖtir.

(O─čuzhan) #3249

(Kid A) #3250

┼×unun verdi─či bo┼čvermi┼člik, karamsarl─▒k hissi ba┼čka bir ┼čark─▒da yok ya.

(onur) #3251

(Xibalba) #3252

(Burak) #3253

Pazartesi sendromu

(Do─čukan) #3254

(Must) #3255

Bunu d├╝n ak┼čam ya┼čaman gerekmiyor muydu :sweat_smile:

(Bo┼č ─░nsan) #3256

Cidden art─▒k arkada┼č─▒m oldu─čundan falan ┼č├╝pheleniyorum senin. Ger├ži ben bu m├╝zikleri arkada┼člar─▒ma da dinletemiyorum. Kendisi ─░srail as─▒ll─▒ bir sanat├ž─▒ ama AzerbaycanÔÇÖda m├╝zik e─čitimini alm─▒┼č. Azeriler de ├žok sever bu y├╝zen.

(b├╝┼čra) #3257

Bunny m├╝zik zevkimin bu kadar uydu─ču ba┼čka bir insan hat─▒rlam─▒yorum. ├ľzellikle itiraf k├Â┼česindeki g├Ândermemi anlamandan sonra ben de ayn─▒ ┼čeyi d├╝┼č├╝nd├╝m. :ÔÇÖ) :cherry_blossom:

(Kid A) #3258

ArrivalÔÇÖ─▒n hayat─▒ma b─▒rakt─▒─č─▒ en g├╝zel miras san─▒r─▒m.

(Do─čukan) #3259

Filmdeki en g├╝zel ├ť├ž├╝nc├╝ Par├ža.

Di─čer ikisi. Dikkat spoiler;

Hektapodlarla ilk temas─▒ kurmak i├žin girdiklerinde ├žalan o Y├╝ksek Sesli orgazmik M├╝zik.

Ve elbette Hektapodlara, dili ve insanlar─▒n yapt─▒─č─▒ ┼čeyleri ├Â─čretmeye ba┼člad─▒klar─▒ montaj sahnesinde ├žalan, o ÔÇťNaranan narananaÔÇŁ m├╝zi─či.

(─░brahim Kaya) #3260