Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Kid A) #4541

Ge├žen g├╝n SpotifyÔÇÖda yeni ├ž─▒kan alb├╝mleri elden ge├žirirken denk geldim.

Soundlar─▒ ho┼čuma gitti. :+1:

Alb├╝m├╝ de tavsiye ederim. Etliye s├╝tl├╝ye kar─▒┼čmayan tertemiz bir alb├╝m olmu┼č. Yi─čitcan olsa ├ži├žek gibi alb├╝m derdi san─▒r─▒m. :smile:

Edit : WTF, alb├╝m ├ž─▒kal─▒ 2 sene civar─▒ oluyormu┼č. Neden bana yeni gibi ├Ânermi┼č ki bu alb├╝m├╝?

(Cem Ekiz) #4542

A k├Âr

S─▒k─▒ bir rock m├╝zik dinleyicisi oldu─čumdan kendi kendime ÔÇťUlan hep Bat─▒l─▒ ├Ârneklerini dinliyoruz, Do─ču Blo─čuÔÇÖnda nas─▒l yap─▒l─▒yormu┼č?ÔÇŁ diye aran─▒rken buldu─čum ┼čark─▒lardan bir tanesi. Macar Edda grubundan. Bu arada rock m├╝zik severlere tavsiye ederim kesinlikle. Sosyalizmle rock birle┼čince g├╝zel ├Ârnekler ├ž─▒k─▒yormu┼č.

(Umur) #4543

HeyÔÇŽ

(idk) #4544

(curiositas) #4545

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #4546

Sen insan m─▒s─▒n be adam?

(sergen) #4547

(Bo┼č ─░nsan) #4548

├ľnce Division, sonra Mission ImpossibleÔÇÖdan sonra bu ┼čark─▒n─▒n en sevdi─čin aksiyon m├╝zi─či oldu─čuna karar verdim.

(Must) #4549

Bu seneki en g├╝zel performanslardan

(Yi─čit) #4551

(Quo vadis?) #4552

(idk) #4553

(Geek Velet) #4554

KarminÔÇÖi ben de bir ara dinliyordum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4555

(Bo┼č ─░nsan) #4556

Karmin hayranl─▒─č─▒m hala bitmedi benim.

(Yasin Duyar) #4557

(falanfilan) #4558

(Batuhan Burak) #4559

Bu aralar Simonopetra Manast─▒r─▒ÔÇÖn─▒n korosunun Agni PartheneÔÇÖsini aktar d├Ând├╝r dinliyorum.

(─░kilem) #4560

(Liquidman) #4561