Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #4582

Altyaz─▒y─▒ a├žmay─▒ unutmay─▒n.

(Burak) #4583

(Umut) #4584

Reningens eld
Brinner ├Âver land och hav
I var man och kvinnas
En renande eldÔÇŽ

(Xibalba) #4585

O zaman g├╝n├╝n anlam ve ├Ânemine ├ÂzelÔÇŽ

ThereÔÇÖs a starman waiting in sky :rocket:

(alifromboston) #4586

├ťzd├╝n sabah sabah.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #4587

G├╝nayd─▒n

(Aku ) #4588

(Toprak Berkay G├╝ng├Âr) #4589

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4590

(sergen) #4591

(Alfie Solomons) #4592

(Evren Ka┼čifi) #4593

┼×ans eseri bu eski g├Ânderiyle kar┼č─▒la┼čt─▒m. ┼×u anda bu ukuleleye sahibim, senin gibi uzaktan uzaktan kararlar verip pusuya yatm─▒┼čt─▒m ne zaman bulursam alaca─č─▒m diye. 12 Haziran 2016 g├╝n├╝ do-reÔÇÖnin internet ma─čazas─▒nda 20 tane sto─ča girmesiyle 1 tane edindim. Ger├žekten hayat─▒mda verdi─čim en g├╝zel kararlardan biriydi. Umar─▒m bir yerlerden bulup alabilmi┼čsindir istedi─čin ukuleleyi. Ger├žekten dost gibi bir ┼čey, ilk birka├ž hafta can s─▒ksa da bir iki ┼čey ├žalabildikten sonra elinden d├╝┼č├╝remiyorsun. Hala almad─▒ysan sana do-reÔÇÖyi ├Ânerirdim ama onlar da bir s├╝redir ukulele getirmektense sanki stoklar─▒ndan ├ž─▒karmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar. T├╝rkiyeÔÇÖde ya┼čay─▒nca tabi biraz zor bulunuyor ukulele. Dedi─čim gibi umar─▒m kavu┼čursun veya kavu┼čmu┼čsundur bu k├╝├ž├╝k dosta.

(Evren Ka┼čifi) #4594

Zaman─▒nda g├Ârenler i├žin g├╝ne g├╝zel bir ba┼člang─▒├ž olmu┼čtur kesinlikle.

(Cem Ekiz) #4595

Bug├╝n daha duygusal bir ┼čeyler dinleme g├╝n├╝mdeyim. T├╝rk├žede yap─▒lm─▒┼č en naif, en duygusal s├Âzl├╝ ┼čark─▒lardan bir tanesi. DSS sevenler baya azald─▒ san─▒yorum.

Bu ┼čark─▒n─▒n ├Âzellikle ÔÇťYanl─▒┼č bir ├Âyk├╝deyim / Beni yeniden yazÔÇŁ k─▒sm─▒nda g├Âzleri dolmayan pek kimse yoktur san─▒yorum.

(Volkan ┼×ahin ) #4596

(Umut) #4597

My heart is beating, IÔÇÖm alive but I donÔÇÖt call this living, no, no, no, no, no-no

(Berk ├ľkten) #4598

Tfw 4,5 sene sonra mesaj att─▒─č─▒nda

(Umur) #4599

(idk) #4600

(Quo vadis?) #4601

son 1 ayd─▒r dinlemekten b─▒kmad─▒─č─▒m alb├╝m