Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4803

Bu ┼čark─▒y─▒ koymamana baya ┼ča┼č─▒rd─▒m. Umar─▒m hi├ž a├ž─▒p dinlemek zorunda kalmazs─▒n─▒z.

(alana) #4804

┼×u an dinliyorum :smile: Yeri bende ayr─▒d─▒r g├Âz├╝mden ka├žt─▒─č─▒n─▒ ┼čimdi farkettim.

(Cem Ekiz) #4805

Ben de bir d├Ânem kendisinin ┼ču ┼čark─▒s─▒na baya sarm─▒┼čt─▒m. Ama bu payla┼čt─▒klar─▒na oranla ├žok ├žok yeni. ─░kisini k─▒yaslay─▒nca aradaki farkl─▒l─▒k bariz anla┼č─▒l─▒yor. Hem s├Âzler, hem beste, hem t├╝r a├ž─▒s─▒ndan.

(alana) #4806

2004 sonras─▒ K─▒ra├ž beni ├╝z├╝yor. Ke┼čke hep ayn─▒ kalsaym─▒┼č :confused:

(Cem Ekiz) #4807

Ben bu konuda seninle ayn─▒ ┼čeyleri s├Âyleyemeyece─čim. Eskiden baya ├žakma duruyordu m├╝zikal anlay─▒┼č─▒. Hani rock desen rock de─čil, pop desen pop de─čil, 70ÔÇÖler 80ÔÇÖler desen hi├ž de─čil; ama hepsinden kar─▒┼č─▒k bir ├žorba gibiydi bence. Rock altyap─▒s─▒nda kalmayaca─č─▒ ├žok belliydi devreda┼člar─▒yla k─▒yaslay─▒nca. ├ç├╝nk├╝ K─▒ra├žÔÇÖla ayn─▒ d├Ânemde Demir Demirkan, Og├╝n Sanl─▒soy, ┼×ebo, ├ľzlem Tekin falan vard─▒ illa benzeteceksek ve onlar ├žok ├žok daha kaliteliydi (ki daha ├Ânce dedi─čim gibi hi├žbiri hi├žbir zaman d├╝nya standartlar─▒nda iyi olmam─▒┼čt─▒r. Sebepleri tart─▒┼č─▒labilir). Bu a├ž─▒dan K─▒ra├žÔÇÖ─▒n ┼čimdiki halini daha ├žok be─čeniyorum. Hani bana hitap etmesinden de─čil, bir bo┼člu─ču doldurmas─▒ndan.

(Sapere Aude!) #4808

(alana) #4809

IMG_1219

(Cem Ekiz) #4810

Bug├╝n bizim ├ž─▒lg─▒n sakall─▒lar─▒ da al─▒p derin maviliklere dalal─▒m diyorum.

ÔÇśCause if I get back those blue jean
you know, my baby be bringinÔÇÖ 'em home to me.

P.S.: Her ne kadar att─▒─č─▒m YouTube linkinde 7 dakika olarak g├Âr├╝lse de bu tamamen uploader olan denyonun h─▒yarl─▒─č─▒n─▒n bir eseri. 4:30 falan orijinal s├╝resi, zaten fark edeceksiniz.

Bir de ┼čunu eklemeden olmaz. Bunun da derinliklerde hitap etti─či birtak─▒m naho┼č ┼čeyler var.

When I look into your eyes
A reflection of a face, I see
IÔÇÖm hurt, down-hearted and worried, girl
ÔÇÖCause that face doesnÔÇÖt belong to me

(Muhsin Bayram) #4811

(Kid A) #4812

Matt Berninger diyor lanÔÇŽ

Edit : @Symphobia yava┼č ya, ci─čerimi s├Âkt├╝n.

(Muhsin Bayram) #4813

(senem ) #4814

140journos sa─čolsun.

(K├╝r┼čad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #4815

(Wirt) #4816

(Umut) #4817

(Gazapkulu) #4818

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4819

(Salih Arand─▒) #4820

(­čöä) #4821

Eski Trendler Ku┼ča─č─▒:

(Cem Ekiz) #4822

Bug├╝n biraz daha hard, daha heavy bir g├╝n oldu kendi ad─▒ma. M├╝zik se├žimlerim de ona g├Âre ┼čekillendi tabi.

Nobody wants him
He just stares at the world
Planning his vengeance
That he will soon unfurl

Hatta daha da sertle┼čip bir Megadeth de yapal─▒m diyorum.