Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Yi─čit) #4823

(Umut) #4824

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4825

(Zeynep) #4826

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4827

Bu kadar g├╝zel ka├ž theme song var?

(Devrim) #4828

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4829

Ba┼č─▒ g├╝zel de belli bir yerden sonra ├žok tek d├╝zele┼čiyor, Beautiful Lie, Red Capes Are Coming, Flight vs. ├žok daha g├╝zel bence (ba┼čtaki Elektro ├çello k─▒s─▒mlar─▒ ├žok g├╝zel dedi─čim gibi, tamamen o k─▒vamda ├žok daha enteresan bir ┼čey ├ž─▒kabilirdi).

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4830

Bu m├╝kemmel bir ┼čey ya

Ama en sevdi─čim kesinlikle bu.

@Audomarus_Fridia ben bu halini daha ├žok seviyorum. B├╝t├╝n olarak daha kuvvetli buluyorum.

(Kid A) #4831

┼×u kadar ba┼čar─▒l─▒ bir theme songu de─čerlendiremeyen Marvel StudiosÔÇÖu k─▒n─▒yorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4832

─░┼čte bu halinde benim sevdi─čim yer direkt yok. En ba┼čtaki Elektro ├çello k─▒sm─▒ mistik, antik bir hava kat─▒yor m├╝zi─če ama bu versiyon sadece jenerik bir hero-theme yani. Hani benzerlerine g├Âre g├╝zel ama ├žok g├╝zel gelmiyor bana.

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4833
  1. Dakikadan itibaren ba┼čl─▒yor. Tad─▒nda b─▒rak─▒lm─▒┼č bence. ├ç├╝nk├╝ tam o anda t├╝ylerim diken diken oluyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4834

Bahsetti─čim k─▒s─▒m oras─▒ de─čil.

(was never real) #4835

(non) #4836

├ľzellikle 40. saniyeden sonras─▒ÔÇŽ

(.) #4837

(Cengiz) #4838

Bu aralar de─čil ama senelerdir en sevdi─čim d├╝etlerden biridir. Serap Ya─č─▒z ├žok g├╝├žl├╝ bir sese sahip bir sanat├ž─▒. Genelde tiyatro oyunlar─▒ i├žin ┼čark─▒lar yap─▒yor. ┼×ark─▒n─▒n ad─▒ Ho┼čgeldin G├╝ne┼č asl─▒nda fakat y├╝kleyen arkada┼č Ho┼čgeldin yazm─▒┼č, akla H├╝sn├╝ ArkanÔÇÖ─▒n Ho┼čgeldinÔÇÖi gelmesin.

([Godwoken]) #4839

3:50

Sabahlar─▒ beni Into The West e┼čli─činde uyand─▒rmas─▒n─▒ isterdim bu kad─▒n─▒n.

Bulmam uzun s├╝rmedi elbette.

sabinazweiacker

(Cem Ekiz) #4840

It hurts to set you free
But youÔÇÖll never follow me
The end of laughter and soft lies
The end of nights we tried to die

Bu efsane kadar olmasa da s─▒rf do─čum g├╝n├╝ oldu─ču i├žin (ve tabi bir d├Ânem kendisinin bu par├žas─▒n─▒ deliler gibi dinledi─čimden) Bon JoviÔÇÖden bir ┼čark─▒ payla┼čmak istiyorum:

(Berkay K├╝├ž├╝k) #4841

(Umut) #4842

giphy (1)