Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? 🎵

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #5010

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5011

imageimage
imageimageimage

(Özgür Umut Bayraktar) #5012

(Yasin Duyar) #5013

(Zeynep) #5014

(Kid A) #5015

En gönlümün birincisi versiyonunu atayım ben de.

(K) #5016

(I am Loki, of Asgard) #5017

(Zeynep) #5018

fazla güzel

(Boş İnsan) #5019

Bu arada @Kutluhan_Demirok peki ya sen benim başka bir Tobias izleyen muhitkar gördüğümdeki mutluluğu tahmin edebiliyor musun?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5020

Don’t talk to me or my son ever again
imageimage
imageimageimage

(Gökçe Yıldız) #5021

(Mehmet Önol) #5022

Şunu açınca, gözlerimden bir damla süzüldü. Şu adamın hayatı bir düzene giremedi. Kimi sevdiyse öldü :cry::cry:

Life was good. The sun setting on a sweet summer’s day. The smell of freshly mowed lawns, the sounds of children playing. A house across the river on the Jersey side. A beautiful wife and a baby girl. The American Dream come true.But dreams have a nasty habit of going bad when you’re not looking. The sun went down with practiced bravado. Twilight crawled across the sky, laden with foreboding.I didn’t like the way the show started, but they had given me the best seat in the house: front row center.

(Mehmet Önol) #5023

Slurp Slurp fe6f8c4e71eca2684720119af7fc6ee47b34ed1b_full Slurp Slurp

(Geek Joker Leto) #5024

(Burak) #5025

(Umur) #5026

Einar abim be.

(.) #5027

(Cem Ekiz) #5028

Garmarna’yı görünce Herr Mannelig paylaşmadan edemedim. Haggard’dan bin kat daha iyi Garmarna yorumu.

(Umut) #5029

The grass was greener…