Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5171

Brian May effect

(Tu─črul) #5172

herkes dalga ge├žecek ama ben nedense pop tan vazge├žemiyorum

(Umut) #5173

Taivas ly├ tulta yl├Ąpuolellamme
Kaikuu kallioilla ├Ą├Ąni totuuden.
Verivalan taika on aina suojanamme,
Tuo merkki metallisen veljeyden!

(Yan─▒yorsun Fuat Abi) #5174

(Volkan ┼×ahin ) #5175

(I'm not fine.) #5176

Laaaa la la la la laaÔÇŽ

(sergen) #5177

@FordPrefect ayine var m─▒s─▒n?

Vaktiyle bu klibi birine g├Âsterdi─čimde ÔÇťdini bir ayin mi?ÔÇŁ sorusuna maruz kalm─▒┼čt─▒m.

(Sapere Aude!) #5178

Bu IlluminatiÔÇÖnin her toplant─▒s─▒ndan ├Ânce ├žalan par├ža.

(I am Loki, of Asgard) #5179

(ÔĆČ) #5180

4:00 - 4:30

(Hedef 2019) #5181

(Gazapkulu) #5182

Alb├╝mdeki en ta┼č gibi ┼čark─▒lardan.Akustik giri┼či yeter.Geri kalan da ba┼čtan sona enfes melodilerle ve rifflerle dolu. Jeff Loomis hem ultra sert ve teknik olup hem de duyguyu m├╝kemmel birle┼čtirebilen bir gitarist.Ayn─▒ Marty Friedman gibi.Ondan ne kadar etkilendi─či baz─▒ anlarda olduk├ža net hissediliyor.
Chuck Schuldliner etkilerini de es ge├žmemeli.

┼×u iki g├╝zelli─či de payla┼čmamak olmaz.7 telli gitar─▒n o doygun sesi,├╝st├╝ne cay─▒r cay─▒r solo,Mis.

(Geek Velet) #5183

(Cengiz) #5184

Goran BregovicÔÇÖin son alb├╝m├╝ ├žok g├╝zel olmu┼č. Ge├žen sene ├ž─▒km─▒┼č fakat yeni g├Ârd├╝m ben. Favori par├žam─▒ b─▒rak─▒yorum ┼čuraya.

(marko) #5185

Her ne kadar sonradan ├ž─▒kard─▒─č─▒ solo alb├╝m├╝n├╝ pek sevmesem de Conquering Dystopia efsanedir.

(b├╝┼čra) #5186

Chungking Express izledim. :ÔÇÖ)

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #5187

Politik ┼čark─▒n─▒n tad─▒ da bir ba┼čka oluyor tabii.

(Emirhan) #5188

Niyeyse k├╝├ž├╝kl├╝─č├╝mden beri bildi─čim bu ┼čark─▒lar son y─▒llarda daha fazla ho┼čuma gitmeye ba┼člad─▒.

(Cenker Karace) #5189

Beat G├╝zel Telefon Melodisi Yapmal─▒k :smile:

(Teoman Çıplak) #5190

Ho┼č Bir Par├žad─▒r.
maNga - Her A┼čk ├ľl├╝m├╝ Tadacak