Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? ­čÄÁ

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #5372

(Yasin Duyar) #5373

(Umut) #5374

(Volkan ┼×ahin ) #5375

Evet, birinci sezonu yeni bitirdim.

(Chieh-she-shuai) #5376

(Gazapkulu) #5377

─░sminin ve temas─▒n─▒n hakk─▒n─▒ veren bir konsept alb├╝m.Vokaller fazla d├╝z olsa da enstr├╝mental a├ž─▒dan co┼čtuk├ža co┼čturuyor.Klavye,gitar ve baslar ayr─▒ ayr─▒ harika. Progresif rock ruhu ile anadolunun melodilerini enfes bi├žimde bir araya getirip i├žine ├žeken bir atmosfer olu┼čturabilmi┼čler.
Eloy,King Crimson,Wishbone Ash,Pink FloydÔÇÖtan herhangi birini dinleyen herkese tavsiye.

(Petek) #5378

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5379

(Cain) #5380

(Burak) #5381

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #5382

G├╝n├╝n ┼×ark─▒s─▒!

(elif) #5383

─░ki ├╝├ž g├╝nd├╝r dilime tak─▒ld─▒, s├Âylemeden duram─▒yorum.

(Yasin Duyar) #5384

(Berkay K├╝├ž├╝k) #5385

Bu an o kadar etkileyici ki 6 y─▒ld─▒r betimleyemiyorum.
unnamed%20(6)

Ed Sheeran b├Âyle bir performans i├žin tercih edece─čim bir isim de─čil ancak nispeten iyi bir i┼č ├ž─▒kard─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Chieh-she-shuai) #5386

bkz: ┼čathiye

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #5387

Fena de─čilmi┼č ya :blush:

(K) #5388

(Yasin Duyar) #5389

(Cem Ekiz) #5390

Led ZeppelinÔÇÖsiz ge├žen g├╝n en k├Ât├╝ g├╝nd├╝r ama neden Gallows Pole? ├ç├╝nk├╝ ayn─▒ Going to CaliforniaÔÇÖda oldu─ču gibi Gallows Pole de ZeppelinÔÇÖin en az bilinen, hakk─▒ en ├žok yenen ┼čark─▒lar─▒ndan bir tanesi. Asl─▒nda bildi─čimiz d├╝ped├╝z a─č─▒t ama ZeppelinÔÇÖin elinde en muhte┼čem rock par├žalar─▒ndan biri haline gelmi┼č. Anlatt─▒─č─▒ hikaye ac─▒kl─▒ olmas─▒n─▒n yan─▒nda ├žok ho┼č.

Bu arada YouTube ortam─▒nda Led ZeppelinÔÇÖin hi├žbir ┼čark─▒s─▒n─▒ bulamamaktan da s─▒k─▒ld─▒m art─▒k. Bundan bir ya da iki ay sonra payla┼čt─▒─č─▒m linkin rahmetli olaca─č─▒na inanc─▒m tam.

(.) #5391

Co┼čuyorum, co┼čmaktay─▒m