Bu Aralar Ne Dinliyorsunuz ? 🎵

(Yasin Duyar) #5373

(Umut) #5374

(Volkan Şahin ) #5375

Evet, birinci sezonu yeni bitirdim.

(Kürşad the Falcone) #5376

(Gazapkulu) #5377

İsminin ve temasının hakkını veren bir konsept albüm.Vokaller fazla düz olsa da enstrümental açıdan coştukça coşturuyor.Klavye,gitar ve baslar ayrı ayrı harika. Progresif rock ruhu ile anadolunun melodilerini enfes biçimde bir araya getirip içine çeken bir atmosfer oluşturabilmişler.
Eloy,King Crimson,Wishbone Ash,Pink Floyd’tan herhangi birini dinleyen herkese tavsiye.

(Petek) #5378

(Berkay Küçük) #5379

(Cain) #5380

(Burak) #5381

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #5382

Günün Şarkısı!

(elif) #5383

İki üç gündür dilime takıldı, söylemeden duramıyorum.

(Yasin Duyar) #5384

(Berkay Küçük) #5385

Bu an o kadar etkileyici ki 6 yıldır betimleyemiyorum.
unnamed%20(6)

Ed Sheeran böyle bir performans için tercih edeceğim bir isim değil ancak nispeten iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.

(Kürşad the Falcone) #5386

bkz: şathiye

(Geekiz ama ergeniz) #5387

Fena değilmiş ya :blush:

(K) #5388

(Yasin Duyar) #5389

(Cem Ekiz) #5390

Led Zeppelin’siz geçen gün en kötü gündür ama neden Gallows Pole? Çünkü aynı Going to California’da olduğu gibi Gallows Pole de Zeppelin’in en az bilinen, hakkı en çok yenen şarkılarından bir tanesi. Aslında bildiğimiz düpedüz ağıt ama Zeppelin’in elinde en muhteşem rock parçalarından biri haline gelmiş. Anlattığı hikaye acıklı olmasının yanında çok hoş.

Bu arada YouTube ortamında Led Zeppelin’in hiçbir şarkısını bulamamaktan da sıkıldım artık. Bundan bir ya da iki ay sonra paylaştığım linkin rahmetli olacağına inancım tam.

(.) #5391

Coşuyorum, coşmaktayım

(Umut) #5392

ᛟᚲ᛫ᚨᛚᚠᚨᛞᚺᛁᚱ᛫ᚺᛇᛏᛁᚱ