BU BİR DEVİR TESLİM DEĞİL, DEVRİ BÜYÜTMEDİR. Yeni MODlarımıza Hi Deyin!

(Xάος) #189

Mod gibi mod beee adam gibi adam. Darısı diğer modlara :imp:

Arkadaşlar ufak bi trick, @hande yazinca yandaki listede çıkıyor yeni mod arkadaş, ben ordan bakıyorum,nicki ezberlemeye gerek yok.

(Berk Kaynak) #190

"Bruiser" de çok akılda kalıcı bir isim değil ama hepimiz kendisini ponçik diye biliyoruz. Hali yola koyulur sıkıntı yok. :man_mechanic:

(Salihalpo Anısına) #191

Ben hala buraya gelen mesajların bildirimini alıyorum...

(Xάος) #192

Alttan gözleniyor u olağan yaptın mı?

(Berk Kaynak) #193

Sitede olan teknik bir aksaklık dolayısı ile bazı üyeler konunun durumu "Olağan" olsa bile bildirim alıyor sanırım. Tecrübeli modlarımıza danıştım ancak sitenin teknik aksaklığı olduğu için bir şey yapamadık. Yücel'e danışıp halletmeye çalışırım.

(Salihalpo Anısına) #194

Tamamdır teşekkür ederim :thumbsup:

(Enes) #196

Ozan'ın son isteğini yerine getiriyor (adam ölmedi biliyorum pis pis trollemeyin) ve modlarımıza kocaman bir '' Hi '' diyorum . Daha önceden modlar ile herhangi bir diyaloğum olmadığı için hassas bir şekilde yıkama yalama çalışması ile kendime küçük bir lobi oluşturmayı düşünüyorum, galiba art niyetli kötü kalpli bir insanım neyse bunlar benim kendi dünyamın küçük sorunları sevgili modlarımı bunlar ile meşgul etmeyeyim onlara görevlerin de başarılar diliyorum :slight_smile:

Bu devir teslim de ponçiklik de devrediliyor mu yoksa o karaktere özel bir skill mi merak ettim ? :slight_smile:

(Berk Kaynak) #197

"Bu bir devir teslim değil, devri büyütmedir."

(Iron Man) #198

eski pp ve ismi söyler misin? Valla çıkaramadım suan. Muhitin çoğunu ppden tanıyorum

(Deniz) #199

Lafın gelişi şeyapmıştır bence ya :smile:

(Berk Kaynak) #200

Eski pp budur.

İlk dört kutsal müdavimden olduğumun kanıtı da ektedir. :smiley:

(Iron Man) #201

Kanıta gerek yok estağfurullah :smiley: Tamam şimdi çıkardım gibi. Eski ismin neydi onuda dersen tam oturacak

(Berk Kaynak) #202

İsmim hep aynıydı. Hiç değiştirmedim.

(Iron Man) #203

Demek ki seni ppden tanıyormusum. Form falan doldurdunuz mu admin olmak için ? Bizde dolduralım bizede çıkar belki

(Berk Kaynak) #204

Bakire kanı içip, cehennem köprüsünden hayatta kalarak geçtik.

Herhangi bir başvuru durumu olmadı. Yeni moderatör ihtiyacının doğması ile üst merciler tarafından yorumların içeriği ve yazı üslubu baz alınarak seçildik. Bizim de teklif gelene kadar haberimiz yoktu yani.

(Xάος) #205

#otaku kategorisine girmeyenler teker teker belli oluyor. Girseniz tanırdınız :thinking:

(anon54631816) #206

Şu olayı kaldırın yav :sweat:

(Berk Kaynak) #207

Her şey.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #208

aynen bence de kaldırın. çok gereksizi :slight_smile:

(anon54631816) #209