BU BİR DEVİR TESLİM DEĞİL, DEVRİ BÜYÜTMEDİR. Yeni MODlarımıza Hi Deyin!

(Xάος) #148

Neyse özel mesajdan normal konuya taşıdı tekrar, fazla konu dışı yapmamak lazım.

(Berk Kaynak) #150

Neyse dostlar. Selamlar. Az önceki git geller için kusuruma kalmayın. Karşımda bir sürü yeni tuş olunca basmadan duramadım. Beni tanıyan tanır, tanımayanlar için de bir özet geçeyim. Kurulduğu ilk günden beridir muhitin aktif bir üyesiyim. Hatta ve hatta muhitin ilk 4 kutsal müdaviminden biriyim. :smiley: Bu aralar aktifliğim düştüğü için az tanıyan vardır, çok konuşamamışızdır sıkıntı yok. Tanışıp, kaynaşırız. Elimden geldiğince sizin istekleriniz doğrultusunda düzgün bir moderatörlük yapmaya çalışacağım. İstek, şikayet, sohbet, muhabbetler için özel mesaja gelmekten çekinmeyin. Tebriklerini sunan herkese teşekkürler.

Bu arada ben muhit halkından bir kaçış yolu göremediğim için Hande'yi de yanımda götürmeyi planlıyor ve devam ediyorum:

KotuCocukİzlemeyenModeratoreHayir
HalkBalkonKonuşmasıDeğilAfterPartyİstiyor

Muhit Kıraathanesi :coffee:
Muhit Kıraathanesi :coffee:
(halı, kilim, travel) #151

Allah yar ve yardımcınız olsun

(Kid A) #152

Yalnız giderayak @Geek_Lord'a da el atsak. O da sıyrılıvermişti memleket ayağına.

(Mert Özden) #153

Neden bana herkesin bildirimi geliyor. :smiley:

(halı, kilim, travel) #154

Seni de mod yapmışlar galiba. Bana gelmiyor.
Edit: Bana da geliyordu.

(anon17803553) #155

"Gözleniyor"dan "Takip Ediliyor"a getir.

(Kid A) #156

Surada gözleniyoru değiştirirsen gelmez tüm bildirimler. Masaüstünde sağ panelde olması lazım. Mobilde aşağıda.

@Cizgi_Roman_Sevdalis Gözleniyor'dan Takip Ediliyor'a alman gerekiyor.

(Mert Özden) #157

Mod mu? Gücü bana mı verdiler yani? Pişman olacaklar...

@VivaLaVida İşin komik yanı zaten gözleniyorda.

(Salihalpo Anısına) #158

Bende de görülüyor, genel bir problem sanırım.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #159

Best mod ever! O kadar best mod ki, Kötü Çocuk izlemesine bile gerek kalmayabilir.

(.) #160

@SvartirSandar sen bizi diskoya götür.

(Ozan Cem ) #161

Görevi azaltarak bırakıyoruz diye gidecek halimiz yok muhitkarlar. Fake falan, sakin olun. Berk'le Hande artık ilk mercii ama nasıl Yiğitcan ve Yücel gerektiğinde burada oluyorsa biz de olacağız.

(Berk Kaynak) #162

After Party

Saat: 04.00
Buluşma Yeri: Kıraathane Önü

(Kid A) #163

Dansöz de gelecek mi?

(Gökhan Ali Başkan) #164

Gelirse işler değişir

(.) #165

Dansöz değildir o köçekdir.

(Berk Kaynak) #166

Durun durun sürpriz bir isim var.

(Salihalpo Anısına) #167

Yalnız ben hala bildirim alıyorum...

(Xάος) #168

Senin mod oluşun ile otaku kategorisi VIP olacakmış japonya ile eş zamanlı academia izleyecekmisiz diye duydum, otaku kardeslerine ne çeşit vaatlerin var :smiley: