Burger King ve Mc Donald's'ı yeriyoruz!

(Aysu Altaş) #1

Bu ikiliyle başlayan dondurulmuş hamburger, patates vs gıdaları yeriyoruz. Dışarda yemenin iyi tarafı yok tabii ama hamburger menüsü yerine alternatiflerimiz mevcut.

E kokoreç var!

(Ömer A.) #2

Çok afedersiniz leş gibi ürünler. Tamam bir dönem hepimiz yedik ama sonunda doğru yolu bulduk.

(Selin F.) #3

Aşırı yağlılar, benim mideme oturuyor onları yiyince kusasım geliyor. Abi dürüm köfte > Mc Donald's

(Batuhan Erarslan) #4

Yalnız yine aynı formatta olacak ama Gobitte hiç fena değil, hani illa hamburger falan arıyorsak, ki ben seviyorum hamburger yemeyi. Bildiğin et tadı alıyorsun lan. Ha buralardan da vazgeçmem ama o ayrı.

(Ozan Cem ) #5

Şu aralar gerçek etle hamburger yapan steak houselara sardım. Maalesef yaşadığım şehir Antalya'da pek yok. El mecbur arada Burger King yiyoruz

(Col Serra) #6

Para mı verilir öyle şeylere, anne yapımı köfte-pilav varken.

(Efe Tunçgenç) #7

McDonalds bir ara McSpicy diye bir tavukburger çıkarmıştı ve hayatımda yediğim en keyifli şeydi. Evet "yeriyoruz" kısmında övdüm. Atın beni denizlere!

(Erkin Hazırol) #8

Müdavimlerinin cesetleri çürümüyormuş içindeki katkı maddeleri ve trans yağlar yüzünden seve seve yiyesiniz diye katkı maddeleriyle coşturuluyor mecbur kalırsanız yiyin smiley Canan Karatayın dediği gibi sabah kahvaltılarda kuru fasulye yiyin

(İsmail Korhan Tok) #9

Gerçekten çok rezaletler. Üstelik artık hemen hemen aynı paraya çok daha düzgün bir yerde, çok daha az ölümcül ve çok daha lezzetli bir burger yemek mümkün. Yapmayın, etmeyin. Yemeyin.

(kemal) #10

Burger King'i, McDonalds'ı yerip alternatif olarak kokoreç tavsiye etmekte biraz şov bence.

(Who Cares ) #11

Eğer İzmir'deyseniz ve hamburger yemek istiyorsanız kesinlikle Ohannes'e gidin.

(Tsuchigumo) #12

Burger King daha doyurucu, McDonalds'ın tadı daha güzel. Ama özünde ikisi de leşş.

(Berk) #13

Kesinlikle katılıyorum. Ohannes varken Burger King ve Mc Donald's da neymiş ?! Bak gaza geldim kalkıp şimdi gidicem. smile

(Erkin Hazırol) #14

Ülkemiz de etin içine neler karıştığı tartışmaları varken ithal norveç uskumru balık ekmek yanında şalgam falan tavsiye etmek mantıklı yaw kokoreçi kim tavsiye etmişse hiç bir şekilde içinde katkı madde yok ama boh da çıkabilir zevkler ,renkler ve veganlar düşünülürse ne yersiniz yiyin ama yaş ilerledikçe durumlar sakatlaşıyor

( kizilaslan) #15

arkadaşın da dediği gibi steak houselar candır onlardan sonra burger veya mcdonaldsda yemek istemiyorum, hem kalite hem etlerin güzelliği hem de içimin rahat olması hasabiyle çok farklı oluyo bursa da bu konuda son zamanlarda çok gelişti..

(Aysu Altaş) #16

evet şov yaptım sunglasses

(Light Yagami) #17

Bunlara vereceğin paraya alıyorsun 1 kilo et, kavuruyorsun. Yanına da bol tereyağlı pilav. Önüne de açıyorsun filmini. Oh mis. Afiyet olsun.

(Drocan) #18

Yeni okulumda 5 arkadaş üşengeçlikten bi hafta mcdonaldstan beslenmiştik.
Ortalama 4 kilo aldık

(Yiğit Berkay Gündoğmuş) #19

McDonald's > Burger King

Ama benim kalbim Carl's Jr.'da yani o da bilinsin. Hepsi en az benim midem kadar leş, her şeyi onlara borçluyum...

(Master Poster) #20

Lahmacun>Everything Else