Burger King ve Mc Donald's'ı yeriyoruz!

(Abdulkadir ) #42

At eti de çıktı.Artık dönercilerimizin yüzü güler :smiley:

(aytacesmebasi) #43

ya fazla yermesek olmaz mı ben biraz seviyorum :smile:

( kizilaslan) #44

atsa at kardeşim eğer tadı güzel ve sağlıklıysa ben yerim diyorum :smiley:

(nam-ı diğer) #45

Aynen valla bence de :smiley: Tadı güzel mi güzel, isterse demon eti olsun.

(e) #46

yaklaşık 3 aydır fast food kullanmıyorum arkadaşlar..
ve bilin bakalım n'oldu?
bilemediniz..
hala şüşkoyum :unamused:

(Fuat The Great ) #47

Burgerda at eti varmış diyolla mc Donalds da da kertenkele eti varmış en iyi tavuk şiş dürüm abi böyle acı acı....

(Uğur Can Aksu) #48

Tantuni diyorum, üç nokta yirmi karakter.

(imnotevensorry) #49

Bunlara bende gitmiyorum oldum olası. Hayatım boyunca toplasan 10-15 defa anca gitmişimdir. Bir ara burger da çalışmışlığım da var hatta(iki gün dayanabildim sadece:)) Ama KFCye bayılıyorum, harika yapıyor adamlar:)

(anon591966) #50

Sade yediğinde patatesi de güzel değil,bir çok menüsü de ,ama kabul edelim o ranch sos her şeyle harika gidiyor ya,bir de chicken whooper ,texassmokehouse favorim. Ama ben evde yapmaya başladım yetenekli olduğumdan tavuklusunu da etlisini de isteyene özelden verebilirim tarif, hatta başlık açayım

(Okan Horzum) #51

ohannes de çok bozdu ya (fiyat şişirmeler olsun, et kalitesi olsun), şef's burgeri daha lezzetli buluyorum ben

(Okan Horzum) #52

Ankara'da hmbrgr, Franco, Big Baker, Bakermill (yaşamkentte olmasa daha iyi de), That's , Fess gibi sürüyle lezzetli alternatif varken bu ikisine hayatta uğranmaz.

(anon591966) #53

ohannes 2-3 lira attırdı demi ? evin yakınında var eskiden alırdım ohannes menu cheese soslu olandan patatesi sogan halkası özel sosu falan harika olurdu simdi 19-20 oldu ohannes menusu

(Atak Emin) #54

Ya şimdi bu kadar şey yapmasak? Öhö öhö. Arada yolum-- öhö düşuykhrr yani.
Şaka maka ben menü seviyorum ya. Patatesiydi, kolasıydı. Bu arada Subway daha iyi midir?

(Mert) #55

(tf.912) #56

popeyes halden anlayan menü...adam gibi menü :smiley:

(Doğan) #57

Virginia Angus der kaçarım. :hamburger::meat_on_bone::fries:

Ekleme: Şefe teslim.

( kizilaslan) #58

(aytacesmebasi) #59

hamburger tantuniye rakip olamaz tabi orası ayrı :smiley:

(ipek ) #60

burgerda tuvalete gittiğimde ne kadar leş olduğunu hatırlıyorum ve ne burger ne mc donalds hiçbirine gidemiyorum ne zaman birinin önünden geçsem tiksintiyle firdevs yöreoğlu bakışımı atıyorum ama iyi mi oldu evet yaşasın iskender !!!!!

(•) #61

@EnkiTheFailBoy @Redrum Neredesiniz olm siz? Yirminci yıl menüsü savunucuları nerede?