Burger King ve Mc Donald's'ı yeriyoruz!

(Altan Sarı) #62

Hamburgerin yerini tantuni, döner falan tutmaz şimdi. Kendimizi kadırmayalım.

Mc Donald's ve Burger King'in yerine yaklaşık olarak aynı ya da yakın fiyatlara burger yapan butik burgercilerin şu sıralar çoğalmış olması iyi -boku çıkmazsa.

Antalya'da olanlar için, merkezi yerlerdeki bir iki tavsiyem; Route Burger, Burger & Sound ve en merkezisi Otto Burger.

Özellikle Otto Burger çok yakınlarında mcdonalds ve burger king olan, küçük bir işletme. Öyle çook şahane burgerler yapmıyor ama bahsi geçen iki markanın burgerlerinden çok daha iyi kesinlikle.

(Deus Meus) #63

Bu başlıkta Popeyes övebiliyor muyuz? Patates kızartmalarına hastayım. Fiyat olarak da diğerlerinden daha uygun.

(⏬) #64

Ev yapımı bi çok et yemeği bile bilinçsiz yapıldığı için sağlıksızken, bu tür dondurulmuş ve hazır gıdalar intihar gibi geliyor bana. Bir kez dahi olsun hamburger bile yemedim, mutluyum. İki şirketle de işim olmaz. Sizinde olmasın.

(Hakan) #65

Yermelerinizi okurken acıktım, hemen bir menü söylemeliyim.:hamburger:

(Nida) #66

Yeremem sayın muhit yapamam hele hele mcdonalds'ı yermeye yüreğim razı gelmez canım mcdonalds bak yine canım çekti

(Tony Stark) #67

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

( kizilaslan) #68

Cage fries'ı çok güzel değil mi ya patatese yeni bi boyut getirdi adamlar. Hele şu son çıkardıkları panini mozarella mükemmel müptelası oldum :smiley: bayadır fast food'u bırakmıştım ama popeyes ile sahalara geri döndüm :smiley:

(Emirhan) #69

Biraderlerim bakın şimdi napıyorsunuz biliyor musunuz en yakın Burger King'e gidip 8.90'a güzel bir 20. yıl menüsü alıyorsunuz kolayı falan söylüyorsunuz işte sonra gidiyorsunuz bir masaya oturuyorsunuz tam 2 hamburgeri gömüyorsunuz bakın burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsunuz büyük boy patatesi acı sosla yiyorsunuz 25 kuruşluk olcak ondan sonra duvarları kırabilirsiniz tek yumrukla kardeşlerim. Çok iyi form tutarsınız eğer benim dediklerimi yaparsanız.

(Salih Ege Akar) #70

Kullandıkları çoğu şey babaannemden daha yaşlı

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #71

Bu başlığı McDonald’s ın Milkshakeini yudumlarken görmek :smile::smile::smile:

(Kaan ) #72

Abi tamam zararlı falan da alternatif çok yok ki. Popeyes, kfc, subway desen onlarda aynı şey. Mis gibi lahmacun, kebap, kokoreç yapan yerler var desek onlarda hamburgerin, pizzanın yerini tutmuyor. Ben artık zarar falan dinlemeden direkt dalıyorum. Sizede tavsiye ederim.

(Overpowered Matter Core) #73

McDonald’sda yerken beş yaşımda,hamburgerin içinden 7mm tırnak çıkmıştı.

O günden beri orda yemiyorum.

(Finally #Woken) #74

Mersin için fiyatı uçuk olmayan yer önerileriniz var mı

(Kürşad Chieh-she-shuai) #75

Zararında değilim ben (biz ne atlar yedik) tadına dayanamıyorum artık MC ve King’in. Tadı berbat geliyor bana. Hamburger yediğim tek mekan Gobitte, şiddetle de tavsiye ederim. Tavuk ve köftesi gerçek köfte ve tavuk (yani bi tuhaf olan hamburger köftesi gibi değil).

Reklamına girişmiş gibi olacak ama enteresan menüleri var. Mesela ismi Cihandoyuran olan bir menüsü var. Üç kat ekmek (ekmeği de buğday ekmeği) alt katta köfte, üst katta et döner var ve eni de oldukça büyüktü.

(fza) #76

Burger King’in King Chicken ve Chicken Whooper hamburgerleri çok güzel. Kanatlarını da beğeniyorum. Soslarının kapları da diğer fast food restoranlarına göre çok daha iyi, keza sos tatları da öyle. McDonald’s’ın da yan ürünleri çok lezzetli: Spicy McBites, soğan halkası, patates kızarması vs. Ketçap ve mayonezin düzgün kaplarda olmaması hoşuma gitmiyor ama.

(H. Yakup) #77

Her ay bir kere yemek yemeye giderim ama ilk ısırığı aldığım an pişman olup hunharca yemeye devam ederim. Neden pişman olduğumu hala çözebilmiş değilim.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #78

Çünkü tadı çamur gibi, ve iskender 16 lira

(H. Yakup) #79

@Kursad_Sahin Tadı ve fiyatından değil aslında zira İstanbul’daki en dandik esnaf lokantalarında bile yemek yedim. Başka bir şey var bunun için inzivaya bile çekilebilirim.

(fza) #80

Muhtemelen çok zararlı olduğunu bildiğin halde yiyiyor olmandandır.

(H. Yakup) #81

@Pomeron_Reboot Doğru bir yaklaşım dostum.