Burger King ve Mc Donald's'ı yeriyoruz!

(Arda Berk) #82

Burger king ve mc’i yermeyin direk yemeyin gidin kokoreç yiyin

(Axl Rose Fanboyu) #83

Texas Smokehouse Burger olm.
P.S: 94 kiloyum.

(tam adım) #84

Onları yiyeceğime bok yerim daha iyi diyorsun.

(Gobel) #85

Avmlerin restoran katına çıkıyorum, o kadar restoran var boş boş bekliyorlar aha bu Mc ve King’in önünde devasa bir sıra oluyor. Millet kafayı yemiş olm bi dandik hamburger için o kadar sıra bekliyorlar, bak yanda ne güzel dürüm var döner var bi dön bi bak yahu? Bu arada ikisi de kesinlikle dev overrated insanların sadece marka sevdasından ötürü bu kadar sevdiğini düşünüyorum. Milkshake dışında bir şey almaya gitmem ikisine de.

(Hakan) #86

BK ve McD kolay kolay gitmiyorum. KFC, Popeyes öncelik veriyorum bunlarda kalabalıksa Günaydın’a geçerim. :slight_smile:

(Oozaru) #87

Geçen Alanya’daki BK’da Whooper yedim. Oldukça büyüktü ve icindeki domates ve marul tazecikti. Ilk defa bu kadar güzel Whooper yedim. Ayrıca servis acayip hızlıydı.

(Axl Rose Fanboyu) #88

Yani paralar yatmış.

(Overpowered Matter Core) #89

image

(Zaf€R!$K) #90

Anca yoklukta bider aga kokoreç varken pehh pehh

(Serkan) #91

Bu başlık ne kfc virali mi yaw

(yüzüğü neden kartallarla götürmediler ?) #92

Hepiniz sövmüşsünüz be ! Ben Burgar King ’ e aşığım .

(Ali) #93

Olduğum yerde Burger King hariç hiçbir yere güvenmiyorum. Adamlar kokoreç yapıyor kokoreç demeye bin şahit. Tantuni diyorlar tavuk sote yapıyorlar. Bunlar bari farklı bir şey yapıyoruz diye iddiada bulunmuyor. Hamburger yapıyoruz diyip hamburger yapıyorlar

(Emre Şaki) #94

Valla çok zararlı bir daha yemiyecem diyorum her seferinde ancak iki/üç haftada bir yemeden duramıyorum. Öyle lanet öyle bela bir şey.

(H. Yakup) #95

@Muspicka Ayda bir bende bu pişmanlığı yaşıyorum.

(Burak Temizsoy ) #96

Yemeyeli iki sene olmuştur herhalde. Canım burger isterse Burger House falan yapıyorum.

(Oozaru) #97

Ayda bir hamburger yemekten birsey olmaz.

(Furkan Yanar) #98

Burger’dan tavuk yiyin beypiliç’den alıyorlar. Ama et sakın yemeyin.

Arada mcdonalds bigmac yiyebilirsiniz. Ama uzak durun, ayda yılda bir belki.

(Küçük Tatlı Sincap 🐿️) #99

Niçin?

(Emir) #100

Adam Holywood filmindeki takım elbiseli ilginç karakter gibi aniden girip acele acele bilgi verip kaybolmuş. Filmin sonunda olayı çözeceğiz gibi, bekleyelim.

(fza) #101

Canım Big King çekti.