Burger King ve Mc Donald's'ı yeriyoruz!

(Burak Podak) #122

Biber Burger, Carl’s Jr. gibi markalar varken bunlardan yemek eziyet gibi geliyor. “Ulan 10 lira fazla veririm adam gibi hamburger yerim” kafasında yaşamaya başladım.

(•) #123

Diğerini bilmiyorum da bu gayet uygun ya, fazladan 10 lira vermeye gerek bile yok yani :d

(korhan) #124

Abi neresi uygun? 27 lira falandı bi menü son yediğimde. Ben mi çok fakirim anlamadım :sweat_smile: O sınırsız içecekten de en fazla iki bardak falan içebiliyorsun zaten şişmeden.
Kısaca Mc Donald’s gibisi yok.

(•) #125

Ee abi Burger’ın, Mc’in de var o kadara menüsü :d 12 liraya, 15 liraya gayet uygun menüleri var.

(korhan) #126

Neyse diyet yapıyorum nerden girdim şu başlığa ya asdfage

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #127

Bugün büyük ihtimal bir Whopper gömücem.

Sindirimi tamamladıktan sonra, söz sizinleyim.

(Doğan) #128

Konu başlığından haber olduğum halde, bir anlığına “Burak King ve Mc Donalds’ı yeriyoruz!” diye okudum. Oha ne alaka, reklam mı çektiler ne yaptılar dedim. Tekrar okuyunca düştü jeton.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #129

Zaten öyle?

(Doğan) #130

İkinci kez başlığı okudum aynı şokla. Cidden :smiley:

(Sinan Cem Aslandoğan) #131

Tam olarak et bile olmayan köftelerden hamburherleri ve toz krem şantiden yaptıklar adına da dondurma dedikleri yerlerdir buralar. Ve genellikle parası olmayan öğrencilere ve küçük çokuklara satabilirler Türkiyede.

(korhan) #132

Valla neredeyse her kesiminden insan gidiyor oralara, paradan çok yaşam tarzıyla alakalı. Dediğin gibi olsaydı adım başı şube açamazlardı çünkü.