Captain Marvel Alpha Station Uzay Üssü 🌠 | #CarolCorps

(and this man a name) #1648

Çok güzel. Bu kadar net. Önceden çok laf ettim ama şunu anladım ki marvel istediğinde yapıyor. Ayrıca MCU’daki Sharon Carter’a benzemiyoru mu?

(Bring me Thanos!!!) #1649

unnamed%20(6)%20(2)

Gel de şimdi bu filmi 6 ay bekle…

Bu arada söylemeden edemiyecem Brie ablam müthiş gözüküyor şimdiden.

unnamed%20(14)

("Daisy Ridley Fanboi" ) #1650

Olup olmamış anlamında söylemedim. Kadın The ROOM film izledim çokta iyi bir performans yoktu kadın ama o rol ile nasıl olduysa OSCAR aldı. Anlatabiliyorum? Ki tip olarak bence olmuş oyunculuğun izleyince göreceğim.

(Berkant) #1651

Üzgünüm oscar alması benim için sadece oyunculuğu anlamında umut veriyor. Onu da dediğin gibi izleyince göreceğiz. Tip olarak olmadığını düşünüyorum. Kostüme kasıp güzel bir imaj vermişler ama ben yüz şekli olarak karaktere uymadığını düşünüyorum şimdilik. Umarım film gelince yanılırım. Marvel oyuncu seçimlerinde bugüne kadar harika işler çıkardı. Brie Larson’u boşuna seçmemişlerdir. Vardır bir bildikleri.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #1652

Ya abi beni en iyisi oyuncu seçimlerin de pek kala almayın çizgi roman okuyan birisi değilim. O yüzden sadece bir film izleyici gözüyle bakabiliyorum.

Muhit Kıraathanesi :coffee:
(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1653

zaten benzesin yüzü diye seçmediler brie larson’u… belli ki baştan karakteri yaratmak istiyorlar. çr de fazla güzel yüzlü biri. bence asıl cap marvel’a o yüz gitmiyor bu benim görüşüm. sert kadın oldu mu azıcık karakteristik yüzü olmalı… fazla düz güzel bilmiyom uymuyor.

(So this is end...) #1654

Ben çok beğendim. Yani daha tehditkar görünebilirdi tabi ama yine de çok iyi tasarlamışlar.

(Berkant) #1655

Sert kadın seçimi aslında güzel yüzlü bebek suratlı oyuncu seçimlerinden daha çekici geliyor bana ama sert yüzlü olup aynı zamanda güzel olan oyuncular da var. Brie Larson ayıptır söylemesi çok güzel bulduğum bir aktrist değil. Aynı zamanda ben yüzüne bakınca güçlü bir karakter izlenimi alamıyorum Larson’dan. Fragman gelince aksiyon içinde görürsek fikrim değişebilir ama şimdilik bu yayınlanan fotoğraflarda aşırı emanet gibi gözüküyor.

(So this is end...) #1656

Acaba Fury en başından beri Skrull olabilir mi? Hani bu filmde biri geçer yerine falan :thinking:

(Enes Çelik) #1657

O değil de şu fotoğraftaki hali inanılmaz derecede bir arkadaşıma benziyor psikolojim bozuldu asdfghj :joy: 751725364d58e59de4cda2b433e97d2ca8ab39bb_1_375x500

(and this man a name) #1658

cap marvelin kahramanlardan biri ile sevgili olma ihtimali var mı acaba.

(fza) #1659

-Kapak fotoğrafı kötü, sorun değil.
-Skrullar konsept çalışmalardan farklı olmuş ve downgrade yemiş bildiğin, sorun.
-Kostümlü görsel harika, renkler çok parlak; sevindim soluk durmadığına.
-Kostümün belinde kuşak da olsaydı keşke konsept çalışmalarda olduğu gibi ve inşallah maskeli halini de görürüz filmde.
-Mar-Vell’in çizgi romanda ki kostümlü halini görmeyeceksek can sıkıcı.
-Film başladığında güçleri olacak olmasını nasıl yorumlayacağımı bilemedim.
-Brie Larson seçimi ile ilgili de çok konuştum daha önce, şimdi bir şey demiyorum o yüzden.

Ve lütfen ama lütfen şu ana kadar gördüğümüz hiçbir karakter Skrull çıkmasın. Sinematik evrende Secret Invasion istemiyorum! Yeterli zaman yok. Çizgi dizide mis gibi işlediler çünkü süre sorunları yoktu. Filmlerde olması çok abes durur. Başka konu bulsunlar Phase 4 için.

(Berkant) #1660

Thor ile bayağı yakışırlar aslında :slight_smile:

(Enes Çelik) #1661

Güçleri olacak ve skrull muhabbetine ben de yorum yapmak istiyorum.

Ben açıkçası mantıklı buldum güçleri olmasını çünkü tahminen Avengers 4’te önemli bi rolü olacak ve bizim ilk önce güçlerine aşina olmamız gerekiyor. Bu filmi bu şekilde işleyecekler tıpkı black panter gibi, daha sonradan bir orijin yapabilirler, hatta yapmalarına bile gerek yok. Spiderman gibi işlenmesi daha güzel olur sanki.

Skrull muhabbetinde de gerçekten halihazırda olan hiçbir karakteri ben de skrull görmek istemiyorum açıkçası. İlla işlenecekse bu secret invasion bunun için yeni karakterler kullananlar daha tatlı olur gibi geliyor bana.

(Ice Clown) #1662

Neden Secret Invasion’ın sadece “şu karakter başından beri skrullmuş” şeklinde işlenileceği düşünülüyor ki? Böyle olması zaten karakterlerin şu ana kadar yaptıklarına bakılırsa olması muhtemel değil. İstilayı A4ten sonra başlatıp, sonraki filmlerde birkaç karakterin yerini aşama aşama alabilirler, illa baştan beri öyle olmasına gerek yok.
Aralarından biri bir Skrull tarafından taklit ediliyor olsa ve hangisinin Skrull olduğunu anlamaya çalışsalar çok eğlenceli sekanslar çıkabilir bence, iyi yapıldığı takdirde.

(GENERAL) #1663

ileride black panther skrull olsa sonra ortaligi karistirmak icin atlantisi dunyaya desifre etse anlasmayi bozdugu icin namor bunlara kizip wakandaya savas acsin sonra da bp skrull oldugu anlasilisn namorda sakinlessin boylelikle namor da mcu ya dahil olur

(Berkant) #1664

Namor’un hakları Universal’da diye biliyorum. Haklarını almadan zor. Black Panther’ı da Skrull yapmaları aşırı riskli ve tepki çeker gibi geliyor. Girmezler o yollara.

(GENERAL) #1665

namor bizde canim hic filmi çekilmedi

(G) #1666

Cast ettikleri küçük bi kız vardı.Bence küçüklüğünü gösterirler.Çünkü Carol’ın pilot olma sebebi baskıcı babasıydı.Karakterin altını dolduran özellikler bunlar

(Berkant) #1667

Nisan ayında Kevin Feige Namor’u kullanamamalarının nedenini karakterin haklarının Universal’da olmasını göstermişti yanlış hatırlamıyorsam.