Çizgi Dizi Akademisi - Avatar: The Last Airbender İzliyoruz #2

(Gizem) #181

Şu an 2x8 deyim vetoph’a gıcığım (genel olarak yeni karakter sevmememle de alakalı olabilir)

(anon17803553) #182

Yazıklar olsun, Toph’u sevmeyen bizden değildir. Başka sevmeyen var mı ki?

(Sapere Aude!) #183

Aaa halbuki ben çok şahane bir karakter olarak görüyorum. Yeni karakter sevmemen dışında bir sebebi var mı?

(Gizem) #184

Konuşması hal ve hareketleri şu an için beni sinir ediyor ( daha sonra değişebilir tabi)

(fza) #185

Seni anlayabiliyorum ama zamanla seversin kesin. Çok sağlam karakter.

(Sapere Aude!) #186

İkinci sezonu bitirmeyenler açmasın, ufak spoiler.

I am not Toph, I am melon lord!

(.) #187

sugar

@Gizem Look here sugar queen… Yok yok seversin, ileride daha iyi anlarsın o hal hareketleri :smile:

(sergen) #188

(fza) #189

Katara uyuzundan katman katman üstün bir karakter. Şu Karata-Aang ilişkisi çok zorlama bence. En sonunda Zuko ve Katara birlikte olsa çok daha anlamlı olurdu.

(.) #190

Oh my… Katara ve Zuko mu…
5C32EDBB-A60F-488F-9365-29F971310C40

(fza) #191

Valla ben 3. sezonun Katara-Zuko çekişmesinden itibaren onu beklemiştim. Asıl sonuçtan çok daha tatmin edici ve en azından mantıklı benim için.

(Until the death do us part...) #192

Ben zuko gibi karizmatik bir karakterin Mai gibi cins bir karaktere aşık olmasına takılmıştım. Sanki bilerek itici çizmişler kızıç

(fza) #193

En şanslısı Sokka’ydı ya. İkisi de birbirinden güzeldi kız arkadaşlarının.

(.) #194

Bak burada aldın beni :smiley: Mai için bir şey diyemeyeceğim, ama sonradan Azula’ya çıkışması pek bir hoştu.

@Pomeron_Reboot Bence tam tersi asıl öyle olsaydı çok belli bir şey olurdu. Ben Mai ve Zuko’yu severim

(Until the death do us part...) #195

Ben bu azula ve mai ile takılan akrobat kızı seviyordum, sempatikti en azından.

(fza) #197

@Freja

Nasıl çok belli olurdu? Son sezon, Zuko tamamen değişmiş, Katara bundan gıcık kaptı, gittikçe Zuko’nun cidden değiştiğini anladı filan. Bence ablası gibi durduğu ve seri boyunca friendzonedan friendzone’a attığı Aang’le olmasından çok daha iyi olurdu.

(.) #198

Şu hikaye daha mı iyi olurdu ; Zuko diye bi çocuk var ateş bükücü prens falan babası yakmış bunu annesi de gitmiş. Avatarı arıyor onurunu tekrar kazanmak için. Bir de Katara var su bükücü annesi ölmüş bunun babası ateş ulusuyla savaşıyor. En başta nefret ediyorlar birbirinden, baya savaşıyorlar. Ama sonra Zuko doğru yolu buluyor ve Katara ile aşık oluyorlar, bir de tam zıt elementler, ikisinin de annesi yok falan. Ateş ve suyun aşkı oluyor. Katara ateş ulusuna Kraliçe oluyor… Bence bu basit olurdu.Mai huysuz bir kız, Zuko da öyle. Ama birlikteyken mutlu oluyorlar. Ya bir de karizmatik olan neden hep en çekici olanı sevmek zorunda ki ? :smile:

(İbrahim Korkmaz) #199

Bükücü Hatipler kapatılsın!

(İbrahim Korkmaz) #200

KÖTÜ ZUKO.

(Deniz) #201

Katara Zuko nedir ya arkadaşlar? Tam fan service olurdu, iyi ki öyle bir sey yapmadılar.

Bugün itibariyle ben de yeniden başladım diziye. Resmen mutluyum :dancer: