Çizgi Dizi Akademisi - Avatar: The Last Airbender İzliyoruz #2

(falanfilan) #343

Pes yani en güçlü karakteri bana bırakmışsınız bildiğin

images (3)

En azında ben görmedim alanı.

(Gizem) #344

@Ozgur_Kilic kapmıştı senden önce :smiley:

(falanfilan) #345

:cry:

(Gizem) #346

ben buna niye çok güldüm bilmiyorum

(Liquidman) #347

Hakoda Reis dışlanmış resmen kimse istememiş :no_mouth:

(anon17803553) #348

Bitirdim.

source

(Winston Smith) #349

(Kaan ) #350

Süre ne zaman bitiyor veya süre var mı? Sınavlar bitince başlayıp, 1 haftalık maraton yapmayı düşünüyorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #351

Süre sıkıntısı yok.

(Deniz) #352

Ben Fmab’ u bu yaz izledim. Avatar’ı şimdi tekrar izliyorum veee June’un Ouroboros dövmesi olduğunu keşfettimm :dancer: aslında kendi kuyruğunu yemiyor ama bence sayılır.

original

kendi evrenim için büyük bir keşif

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #353

Avatar Canon, Lore ve Gönderme Yüksek Mahkemesi olarak, bahsi geçen dövmenin bir “ouroboros” sayılmayacağına karar verdik. İlgi ve alakanız için teşekkürler. İyi günler.

(Deniz) #354

Re za let. Bu kararı temyiz edeceğim.

aslında istinaf ama kulağınız temyize daha yatkındır

(Until the death do us part...) #355

Resmen cahil muamelesi yaptı ya. Daha ouroboros ne bilmiyor artislik yapıyor burada :smile: :grin:

(Fransuva'nın Ayranı) #356

kelalaka
20171115_090239

(Deniz) #357

ve tüyer :dancer:

(Fransuva'nın Ayranı) #358

Evet bu ülkede hukuk okuyunca böyle oluyor.:joy:

(Deniz) #359

Şundaki doğruluk payı beni bir miktar dağıttı ve söyleyeceklerim aleyhime delil olarak kullanılmasın diye susuyorum.

tûti-i mu’cize-gûyem ne desem lâf değil
çerh ile söyleşemem âyinesi sâf değil

ehl-i dildir diyemem sinesi sâf olmayana
ehl-i dil birbirini bilmemek insaf değil

(forgetten prince) #360

Diziye yeni başlayanlardanım, ilk yedi bölümü izledim ve baya hoşuma gitti.Karakterler çok güzel yazılmış gördüğüm kadarıyla.Her birinin bir kişiliğe sahip olduğu hemen hissedilebiliyor,motivasyonları duyguları gayet iyi verilmiş.

Zuko gibi bir karakterden Bumi’ye kadar oldukça ilginç tipte kişiler gördüm,daha kim bilir nasıl kişilerle karşılacağım.Ana karakterin gerçektende bir çocuk oluşu,cool falan takılma gibi bir derdinin olmaması, Avatar olmanın getireceği sorumluluğu üstlenmenin zorluğu karaktere gerçekcilik katmış.Her karakteri ayrı sevdim ya, daha birkaç bölümdür tanıdığım Momo bile hemen ekip içinde kaynaştı.

Komedi unsuruda çok dengeli kullanılmış bölümler içinde bir çok kez güldüğüm, duygulandığım, heyecanlandığım sahneler oldu hiçbiri için dozunu kaçırmışlar demedim.

Ayrıca dövüş koreogrofileri falanda çok başarılı olmuş, bükücülüğün getirdiği gücün hakkını vermişler doğrusu.Yaratılan evrende hoş merak uyandırıcı,son bölümde ruhlar dünyası gözüktü ve oldukça ilginç mistik bir havası var. Aang Avatar Roku ile konuşacak bir sonraki bölüm ve neler konuşacaklar diye meraklanıyorum, maalesef devamını akşama izleyebileceğim.İyi ki başlamışım seriye,böyle bir başlığın açılması harika olmuş.İzledikce yazmayı düşünüyorum.Şimdiden çok sağlam bir seri olacak gibi duruyor.

(Gizem) #361

2 gündür aralıksız izliyorum. Son 3 bölüm kaldı

giphy (2)

(İbrahim Korkmaz) #362

Devam et yazmaya. Çok güzel olmuş :+1: