Çizgi Dizi Akademisi - Avatar: The Last Airbender İzliyoruz #2

(Sapere Aude!) #121

Diğer başlıkların enteresanlığına koşmak için en sevdiği diziyi bile bıraktı. Gerçek bir kahramandı.

(anon17803553) #122

(Until the death do us part...) #123

dediğim gibi :smile:

(Sapere Aude!) #124

Az ama öz.

(anon17803553) #125

Niceliğe değil niteliğe önem veren biriydi kendisi.

(Gizem) #126

Fransuva hakkında neden hep ölmüş gibi paylaşımlar yapılıyor? :smile:

(Until the death do us part...) #127

Ama salihle avatar muhabbeti yapmak baya zevkli oluyor, keşke daha çok olsaydı :smiley: nitelik iyidir ama azıcık nicelik göz çıkartmaz.

(Sapere Aude!) #128

Muhtemelen Muhit’in ona en çok ihtiyacı olduğu zamanda ortadan kaybolup 100 yıl ortada görünmeyeceği için.

Konu dışına çıkmamış olduk.

Muhitin Muhit Arşivi!
(Until the death do us part...) #129

And when the muhit needed him the most, he vanished.

Muhitin Muhit Arşivi!
(Volkan Şahin ) #130

He was the hero we need, not the one we deserve.

(İbrahim Korkmaz) #131

But I Believe, Salih Can Save The Muhit.

(Koala lordu) #132

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIlklwcB54gstoLwMHMzbJttEn7zTNR7aZx3i3a55PnnJNcF7yWtyiA_F5kw

(İbrahim Korkmaz) #133

Mai Waifu

(İbrahim Korkmaz) #134

Azula’yı Fullmetal Alchemist:Brotherhood’daki Envy’ye benzeten bir ben miyim?

(İbrahim Korkmaz) #135

Eee arkadaşlar şu ana kadar hangi sezondasınız? Ben biraz rushladığım için 2.sezon bitti. İlk defa izleyen dostlar fikirleriniz ne?

(Until the death do us part...) #136

Sen diyince fark ettim, harbiden.

(İbrahim Korkmaz) #137

Değil mi ya?

(Furkan YAKIN) #138

Ben diziyi tekrar izleyebilecek durumda değilim ama muhabbete dahil olmaktan mutluluk duyarım. Hakkında konuşmaktan en çok zevk aldığım avatar serisi onun haricinde de poi var o yüzden yağdırın mesajları buraları ıssız bırakmayın.
Mesela şu karakterin muhteşemliğini konuşalım

unnamed

(Sapere Aude!) #139

İkinci sezonun onuncu bölümünü birazdan izleyeceğim. Çok güzel gidiyor, bütün karakterler arasında en çok Zuko’nun değişimini merak ediyorum. Sürgün prensten krallığa gidiyor.

(fza) #140

Seride ki karakter gelişimleri cidden çok iyi. Merak ettiğin şey karşılığını verecek. Hele sezon finalinde ki tepkini çok merak ediyorum. Özellikle o karakterle ilgili.