Çizgi Dizi Akademisi - Avatar: The Last Airbender İzliyoruz #2

(Gizem) #161

Appa ve momo gibi hayvanlara sahip olmam lazım. Çok mu şey istiyorum?

(Xάος) #162

Bana element bükmeyi öğretecek hoca arıyorum, ilgilenenler pm atabilir. (Tercihen su ya da hava, ateş de olabilir)

(.) #163

Bu aşırı kader belirleyici ve google’da arattığımda kesinlikle ilk sırada çıkmayan testi çöz, sonra konuşuruz.

(Xάος) #164

Airbender çıktı :smile: hatta tereddütte olduğum 2 soruyu değiştirerek bir daha çözdüm yine airbender çıktı.

(anon17803553) #165

Bana da alakam olmayan bir şey çıktı. Ateş istiyordum ben ya. :frowning:

(Umur) #166

bana da iki kere ateş bükücü çıktı. Güle güle toprak bükücülüğü :disappointed:

Neyse, izindeyiz reis!

Iroh_smiling

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #167

Arkadaşlar, halkımız bu testlere aldanmasın!

Düşünün Allah aşkına, bükücülük kişilik ile belirlense bir ulustan o kadar farklı adamlar çıkar mıydı?

(Xάος) #168

Herkesin elementine kimse karışamaz!

(anon17803553) #169

Yine toprak çıktı, kafayı yiyeceğim. Kabullenemiyorum, bu test hatalı.

(fza) #170

Su bükücü çıktım. Fena değil.

(Sapere Aude!) #171

Hava bükücü çıktım. Umarım fazladan uçan bizonları vardır.

(.) #172

Ateş ulusundan bükücü bir dostunuzum. Ejderhalar ile dans ettim, iç huzurumu buldum, ateşin sadece yıkım değil hayat da olabileceğini öğrendim. Şu an dünyayı geziyorum. :mage:

(Gizem) #173

2x7i bitirdim

bölümü çok sevdim.zuko zaten favori karakterlerimden biri ama son kısmı tam olarak anlayamadım. Annesinin neden gittiğini? Büyükbabasını babasının öldürdüğü belli gibi zaten.

(Sapere Aude!) #174

Izlemeye devam et, hepsinin cevabı veriliyor.

(anon17803553) #175

Ben de 2. sezon 9. bölümü yeni bitirdim. Millet uçmuş, hele @FordPrefect izleyemem ben falan diyordu, iki günde bitirmiş. Neyse.

(Sapere Aude!) #176

Depresyona gireceğimi hiç tahmin edemedim, özür dilerim. Bu arada şaka bir yana 2. sezonu bitirince 3. sezona bir an önce geçmek isteyeceksiniz.

(anon17803553) #177

Daha önce üç kere baştan sona izlediğim için zorluk çekiyorum ama başladım bir kere, bitirmem lazım.

(Sapere Aude!) #178

O zaman benim de hızlıca bitirmemi anlıyorsundur, her bölümle hikayenin ivmesi artmıyor mu?

(anon17803553) #179

Evet artıyor, özellikle son 5-6 bölüm. Şu sezon bitse de asıl olaya gelsem.

(Sapere Aude!) #180

Bence Ba Sing Se’den itibaren hız kazanıyor dizi. Bir anda çok farklı konuları çok sağlam şekilde birbirine bağlıyor.