Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(He served well) #1

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Favori Çizgi Romanlarınız
Geekyapar niye artık "haftanın çizgi roman önerisi" yazısı yazmıyor?
Justice League Giriş Seviye Çizgi Roman
Çizgi Romanlarla İlgili Aklınıza Takılanlar
(Tsuchigumo) #2

Cable & Deadpool (2004): Herkese tavsiye ediyorum. Bir noktadan sonra sadece Deadpool çizgiromanına dönmüş olsa da, çok eğlenceli ve ço güzel yazılmış bir seri. (50 Sayı)

She-Hulk (2004) ve She-Hulk (2005): She-hulk'ı çok alternetif hikayeler içine koyan çok güzel seriler, yan karakterleri de cabası. (Toplam 50 Sayı)

Gravity (2005) ve Beyond (2006): Beyond'da başka karakterler de olmasına ramen, iki serinin de odak noktası Gravity (Greg Willis) karakteri. Kendisi sonralarda orada burada ortaya çıkan bir karakter oldu, ama çok sevilmesi kolay bir karakter. Bana biraz klasik Peter Parker'ı hatırlatıyor. (Toplam 11 Sayı)

Madrox (2004): Bİr mutant olan Jamie Madrox'u (Multiple Man) anlatıyor. Madrox darbe alınca kopyalanıyor, ama her kopyası kendi kişiliğinin başka bir parçası, ve orjinal Madrox da herhangi bir insanın sahip olabileceği bütün kişiliklere aynı anda sahip. (6 Sayı) Beğenenler X-Factor (2006) serisini de okuyabilirler.

(Doğan) #3

Alias gibi bir çizgi roman daha okumadım. Jones'un tüm sayfalara vuran karamsarlığı, uzun uzun diyaloglar vs., çok beğenirim. Ona benzer olarak Batman graphic novel'ları ve Punisher çizgi romanları aklıma geliyor. Bir de indirme listemde olan Marvel'ın noir temalı romanları da benzer özellikte diye biliyorum.

(Ercan Berber) #4

Alias kaç bölüm.

Onun dışında Valiant'ın kitaplarını okuyan varmıdır buralarda, Bloodshota başladım da güzele benziyor.

(Berk Kaynak) #5

Harbinger da iyidir Valiant'tan.Onlar sonra birleşiyor zaten bildiğim kadarıyla.

(Muhsin Bayram) #6

Geoff Johns'un Teen Titans serisine göz at derim. Ayrıca New 52'daki Teen Titans dergileri de fena değildir. Ama bazı sayılarda Superboy gibi dergilerle crossover yapıyor. O dergileri okumadığın zaman "hö?" diye kalabiliyorsun.

(Doğan) #7

28 bölüm (20 karakter)

(Ege Gediksiz) #8

Marvel'ın Darth Vader serisini kesinlikle okuyun. Çok net.

(He served well) #9

(Ercan Berber) #10

Kaç sayı ?(yirmi karakter)

(He served well) #11

(Mehmet Can) #12

İki hafta önce

demiştim. Bi' bakalım diye girdim şu anda 45. sayıdayım (Ki arada bölüm sınavına falan çalıştım). Harbiden de o okuduğum haftalık sayıları falan bir kenara ayırıp sadece Preacher okudum. Bir iki güne biter seri sanırım. Kesinlikle harika başlayın, başlatın. Diziyi iple çekiyorum.

(Berna Ece Gündüz) #13

Goddamned yazısını Goddoman diye okuyup "Ulan Eray çizgi roman işine de mi başladı?!?!?!!" moduna girdim. Ne hakkında bari hocam? -Konuşmayı konusunu sorarak kurtarmaya çalıştı-

(He served well) #14

(Berna Ece Gündüz) #15

Misyonerlik mi diyecektim tam da Incil kısmında ama bakalım. Dünya şimdi de pis, alıştık biz pisliğe. -Derbeder tripkolik sosyal medya bağımlısı gibi konuştum biraz kusura bakmayın :joy:-

(He served well) #16

(SNIKT!) #17

daredevil sarı kingdom come ve injustice cilt 1 i yeni sipariş ettim bana önerebileceğiniz başka çizgi romanlar var mı ? yumruklaşan kostumlu adamlar yerine konusu daha epik daha gerçekçi olanlar olursa daha iyi olur killing joke mesela :wink:

(Muhsin Bayram) #18

Oturaklı hikaye açısından 100 Kurşun serisini öneririm.

(Ercan Berber) #19

Avenging Spider-Man güzelmidir. 11 kitap tanesi 5tl den alsammı diye düşünüyorum (internetten) Değer mi demekte istemiyorum piyasadaki en ucuz seri ama değer mi ajksdhajksd

(Col Serra) #20

Eğlencelik, kolay tüketilen bir seri arıyorsan değer. Hem başını sonunu okumak zorunda da değilsin.

İdefix- Sanal Kitap Fuarı