Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Muhsin Bayram) #1089

İlk sayıdan önce sekiz sayfalık ücretsiz önizlemeyi oku.

http://www.cbr.com/dc-sneak-peek-the-omega-men/

(Merve Bilgiç) #1090

Tamamdır o da elimde vardı :slight_smile:

(Muhsin Bayram) #1091

Johns'un JSA serisi bitti. Sadece şunu söyleyeceğim: JLA, JSA'in bokunu yesin. Takım gibi takım. Johns'un serisi de kelimdenin tam anlamıyla ödünsüz kahramanlığın kitabı.

(Muhsin Bayram) #1092

Batman Hush okuyup sevdiyseniz, devam hikayesi sayılabilecek Paul Dini'nin yazdığı Heart of Hush hikayesini (Detective #846-50, #852, Batman #685) okumanızı öneririm.

Heart of Hush -bence- orijinal Hush hikayesinden çok daha iyi ve akıllıca yazılmış bir hikaye. Olaylar Hush kadar dallanıp budaklanmıyor, daha karakter odaklı, Thomas Elliot'un geçmişine daha detaylı ışık tutuluyor vs. Okuyun yani.

Hatta eliniz değmişken Paul Dini'nin Detective Comics serisini komple okuyun. "Detective" başlığının ciddi bir şekilde hakkını veren hikayeler bunlar. (821-824, 826-828, 831, 833-834, 837, 841, 843-850)

(anon73984563) #1093

arkabahçenin bastığı iron man serisi sinema ideolojisiylemi yoksa eski ideolojisiylemi yazılmış ona göre alıcam da

(Tsuchigumo) #1095

Oha bot. @Geek_Lord @bruiser sjpofaıaıphah

(Emirhan) #1096

Arapça ismi ve 1 rakamını görünce korktum

(•) #1097

delibal.izle.hd.izle bile daha iyi bottu be

(Taylor Swift Fanboi) #1098

388@0 etkisi mi bunlar :smile:

(Emirhan) #1099

Anlamadım valla :S

(Ataberk ) #1100

Merhaba arkadaşlar,ölmeden önce yapılacaklar listemden birini daha yapma kararı aldım ve X-Men çizgi romanlarına başlamak istiyorum.Sürekli erteliyordum çünkü baya büyük bir külliyat ve nereden başlayacağımı bilemiyordum ancak çok merak ediyorum ve Marvel Comics içinde bana en çok hitap eden kısım gibi duruyor.

Araştırdım ve başlamak için en mantıklı yer Chris Claremont'un yazdığı X-Men serileri gibi duruyor.Fikirlerinize ve yardımlarınıza açığım.İyi muhitler.

(homofobik hesap lay lay lom) #1101

Eski seri okumaktan çabuk yorulan biriysen Astonishing X-Men serisinden başlaman çok sağlıklı olur. Üstelik Joss Whedon işi olunca seri çok tatlı oluyor onun zekasıyla. Tabii dersen klasik seri yormaz, Chris Claremont doğru yol ordan kaptır.

(Ataberk ) #1102

Çok teşekkür ederim,klasik seri okumaktan yorulmam hatta seviyorum bile diyebilirim.Chris Claremont ile başlıyorum o zaman.

Bu arada profil fotoğrafını çok beğendim.Carl Sagan çok sevdiğim bir insandır :slight_smile:

(homofobik hesap lay lay lom) #1103

Aynı kanaldayız o zaman. Parti kursa oy veririm ben de.

(Fesleğen Kafa) #1104

Marvel, DC ya da süper kahraman hikayesi olmayan çizgi romanlar okumak istiyorum. Güngezgini'ni okudum Y Son Erkek'i okuyorum. Online okuyabileceğim ya da Türkçe baskısı olup satın alabileceğim tavsiyelerinizi duymak isterim :relieved:

(homofobik hesap lay lay lom) #1105

Saga'ya başla. Hatta genel olarak Brian K. Vaughan ismini google arama çubuğuna yapıştır. Ne buluyorsan silip süpür. Onun dışında Image Comics ve Vertigo Comics içeriklerine bakarsan daha göze hoş şeyler bulabilirsin: Sweetooth, Saga, Essex County, -özellikle Essex County- Trillium filan aklıma gelen birkaçı.

(Tsuchigumo) #1106

Türkçe olması gerekiyorsa, yine Y The Last Man'in yazarı Brian Vaughan'dan Saga'yı öneririm. Türkçe olmasına gerek yok diyorsan, yine Vaughan'ın, Paper Girls'ünü, Marl Millar'ın Huck'ı, Chrononauts'u ve Empress'ini, Charles Soule'un Strange Attractors'ını, Matt Fraction ve Chip Zdarsky'nin Sex Criminals'ını, Kieron Gillen'ın The Wicked + The Divine'ını, ve de Alex Grecian ve Riley Rossmo'nun Proof'u ve Rasputin'ini öneririm.

(Fesleğen Kafa) #1107

Çoook teşekkür ederim :blush: @ProfessorX @EnkiTheFailBoy

(Oozaru) #1108

Scalped hocam. Yetişkinlere yönelik ve çok iyidir. Türkçesi mevcut. 5.cildi çıktı en son.

(Fesleğen Kafa) #1109

Teşekkürler :relieved: