Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Berk Sezer) #1130

Evet biraz araştırdım oldukça güzel bir uygulama.Galiba hesap paylaşımı yapılabiliyormuş. 10 dolar ücret aylık olarak az değil, ortak olarak hesap kullanmaya almaya sıcak bakan birileri varsa yazarsa çok memnun olurum. Aklınıza kötü bir şey gelmesin aldığım aylık aboneliklerim de var dolar da artınca biraz yüksek bir fiyat çıkıyor ortaya.

(Ozan Cem ) #1131

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #1132

(Anıl Alnıak) #1133

cok fazla marvel ve dc okudugum bir donemdeyim ve farklılık istediğim icin bir bilgi almak istiyorum. Sizce Kara Bilim nasıl tavsiye eder misiniz??

(Melik Murat) #1134

Marvel ve DC dışında var mıdır öneriniz?

(JR Ewing) #1135

Ne tür bir öykü okumak istiyorsun?

Marvel ve DC dışındaki süper kahraman serilerini mi, süper kahraman öyküleri dışındaki comics serilerini mi ya da bambaşka ekolleri mi?

(anon44722116) #1136

Turkcesi basilmis Batfamily ve ozellikle Birds of Prey uzerinden ilerleyen cizgi roman oneriniz var mi? Bir de arkabahcenin green lanternlarinin ilk ikisini arkadaslarimdan aldim, 3. cilt tukenmis bulamadim herhangi bi yerde, direk 4'e gecsem olur mu?

Ayrica Magneto vasiyet ve silver surfer nasillar, okuyan var mi?

(JR Ewing) #1137

Silver Surfer çok iyidir.

(Melik Murat) #1138

Süper kahraman serisi okumak istemiyorum şuan. Yani Marvel ve DC istemezken onu demek istedim, süper kahraman anlamında.

(Hell's kitçın'lı) #1139

Preacher akıp gidebilirsin bence. Okuyucularına farklı duygular ve nitelikler yükleyen bir çizgi roman, bir arayış duygusu aslına bakarsan.

(Melik Murat) #1140

Türkçe'ye hangi isimle çevrilmiş, vaiz mi? İnternette nereden sipariş edebilirim bir de?

(Yiğit ) #1141

çıkmadı türkçesi malesef

(JR Ewing) #1142

Altın Madalyon sitesinde yakın zamanda bir anket yapmışlar. 2016 yılında en beğendikleri çizgi romanları seçmişler. Gayet detaylı kategoriler var, comics süper kahraman ve diğer comics serileri gibi.

Ne okusam diye düşünenler için güzel tavsiyeler içeren bir liste olmuş.

(anon17803553) #1143

İnhumans versus x men'i okuyun okutturun inanılmaz iyi çizilmiş ve kurgulanmış öneririm.
Death of x'ten başlayın 4 sayılık kısa bir seri sonra İnhumans versus x men #0'dan devam edin.

(nappH) #1144

bugüne kadar sadece watchmen , batman dark knight returns ve killing joke, neil gaiman's sandman serisini okudum ve bayıldım. aynı ayarda tavsiye edebileceğiniz çiroman önerileriniz var mı? help me.

(anon47181550) #1145

Preacher (Garth Ennis & Steve Dillon)
Old Man Logan (Mark Millar & Steve McNiven)
Kraven's Last Hunt (J.M. DeMatteis & Mike Zeck)
All-Star Superman (Grant Morrison & Frank Quitely)
Batman: Long Hallowen (Jeph Loeb & Tim Sale)

(Yiğit) #1146

tam olarak aynı ayar denir mi bilemedim ama Kingdome Come ve Silver Surfer - Ağıt'ı öneririm

(anon15906501) #1147

şuanda devam eden gerekli şeylerinde bastığı old man logan sersi

(Oneironaut) #1148

Arkadaşlar iki sorum var.
1. X-MEN'in ilk çrlerini okumasam ne kaybederim? (dayanamıyorum)
2. ağlatacak, duygusal yoğunluğu bol olan çr serisi önerinizi alırım.

(Yiğit) #1149

İlk çizgi romanlar derken şu klasiklerden mi bahsediyorsun yoksa Now öncesi dönemdekileri mi?