Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Oneironaut) #1150

klasikler
baya baya ilkler

(Yiğit) #1151

X-Men'in Phoenix Saga,Days of Future Past, God Loves Man Kills gibi klasik ve pek çok yerde göndermeleri bulunan hikayeleri okumamış olursun ama bu eksikliğini wikileri karıştırıp giderebilirsin. Emma Frost, Dazzler, Kitty Pryde gibi şuanda da x-men çizgi romanlarında epey önemli yerde olan karakterler ilk kez bu sayılarda gözüküyor. Okuması zevkli ve daha sonra okuyacağın serilerde kimi yerleri daha iyi anlamanı sağlar ama yazdıklarım çok da ilgini çekmiyorsa atlayabilirsin.

(Gambit) #1152

Bu panel hangi çizgi romandan bilen var mı?

(Tsuchigumo) #1153

Spider-Man: Season One, okumanı tavsiye etmem yazarı Cullen Bunn.

(Gambit) #1154

Çizimleri ve hikayesi güzel ve eğlenceli bir orijin anlatan çizgi roman var mı önerebileceğin?

(Koray ) #1155

JBC nin bastığı New 52 Harley Quinn'ler ile Batman Noel nasıllar alıp almamakta kararsızımda

(Tsuchigumo) #1156

Adventures of Superman isimli, her sayısı ayrı bi non-canon hikaye anlatan muhteşem seriyi okumaya başladım da, yahu insanlar ne güzel Superman yazıyorlarmış tek sayılık yazınca. Hepsinde 3'er dijital bölüm toplanmış 17 sayısı (51 dijital bölümü) var serimizin. İlk 5 sayıyı (15 dijital bölüm) okudum, şu ana kadar favorilerim #3, #4, #5, #6, #11 ve #15 oldu, beğenmediğim ise hiç olmadı. Keşke yine başlatsa DC böyle bir olayı, farklı farklı yazarların kısa kısa hikayeler yazması bayağı güzel oluyor.

(Umur) #1157

DC'nin JUSTICE isimli harikası

(Mehmet Can Taş) #1158

Elinde iyi bir dc okuma listesi olan varsa burdan ya da pm'den yollasın ALLAH AŞKINA YAAAAAA :disappointed:

(Tsuchigumo) #1159

(Arda) #1160

İnternette pek tabii birçok liste var ancak burada zevkine güvendiğim insanlardan fikir almak istiyorum:

Kendinize göre veya başkasının yaptığı altına imzanızı atacağınız "must-read Spider-Man" listeniz var mıdır?

:slight_smile:

(fza) #1161

Orjinal ''Ultimate Spider-Man''. Ben de hepsini henüz okuyamadım ama şu ana kadar okuduklarım çok hoş. Çizimleri, diyalogları, olayları vs harika yahu. En çok da çizimler, bayılıyorum. Zaten USM oyununu 5-6 kez de bitirmişliğim var, oradan da gelen bir sempati var. Başı sonu belli olan bir şey zaten(sanırım :DD). Hergün bir sayı şeklinde giderek güzelce okuyabilirsiniz. DC'den de Flashpoint'i çok severim, filmi izlemişseniz bile okuyun; çizgi romanın hakkını hiç veremiyor çünkü bence.

(JR Ewing) #1162

Flashpoint Paradox'u çizgi roman öyküsünden daha başarılı buluyorum. Fakat ikisi de ayrı ayrı güzel.

Ultimate serisi bir nevi New 52 gibi güzel alternatif öyküler sundu. Ultimate Spider-Man'deki öyküyü de çok beğenmiştim.

(fza) #1163

Reverse Flash'ın kılıç yerine silahla vurularak öldürülmesi bile çr>film olarak görmem için yeterli ama daha başka sebepler de var tabi, bunu hatırlayabildim şimdi. Okuyalı ve filmi de izleyeli uzun zaman olduğu için, aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası şimdi. USM konusuna ise katılıyorum, kendi başına paket halinde eğlencelik bir macera.

(Mert) #1164

Bilmiyorum tavsiye edildi mi ama Mark Millar'ın yazdığı Superman: Red Son demek istiyorum ben. Gerçekten bir paralel evren hikayesinden bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim. Özellikle en sonunu gerçekten beklemiyordum böyle bir döngünün sürekli gerçekleşmesi çok korkutucu gelmişti. Kesinlikle okumaya değer.

(Arda) #1165

Tabletten okumaya kıyamadığım kadar merak ettiğim bir eser. Kitap olarak alabilmeyi umuyorum yakın zamanda. Muazzam bir fikirden yola çıkıyor hakikaten.

(Yaşar Can Özcan) #1166

YKYnin bastığı tetikçiyi okuyan var mı sürekli karşıma çıkıyor merak etmiyor değilim açıkcası 5 cilt falanda çıkarmışlar

(Mert) #1167

Maus
sıradan zaferler
marvels

alın, okuyun, okutturun

(Takeshi Kovacs) #1168

Superman earth one serisi güzel

(H. Yakup) #1169

JBC'nin bastığı ''Superman Batman: Dünyalar Arası''nı okuyan var mı?
Varsa tavsiye eder mi, ederse devamı gelir mi vb. sorular karmaşasında cevap bekliyorum.
Birde bir yana cilt kendi içinde bir öyküyü tamamlıyor mu yoksa devam gelecek sayıda tadında mı.
Artık böyle devamlı serilere bulaşasım gelmiyor o yüzden sorayım dedim.