Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Umut Zeren) #1170

Tüm gönderileri okumadım önceden birileri önermiş olabilir.
Grant Morrison'un
- Batman Arkham Asylum
çizgi romanı çizeri ise Dave McKean okurken çizimlere hayran kalıyorsunuz çok dağınık ama cool gözüküyor. Hikaye karman çorman işlenmiş bana kalırsa ama anlıyorsunuz. Özellikle sonlara doğru güzel paneller var.

(Tolga Bayram) #1171

Batman Year One okuduğum en iyi Batman çizgi romanı

(Umur) #1172

O zaman Vertigo'nun çrlerini çok okumadın?

(JR Ewing) #1173

Vertigo'da Batman mi yayınlandı?

(Umur) #1174

O anlamda söylememiştim. Yeni uyanma kafasıyla ben "okuduğum en iyi çizgi roman" sanmışım :grin: Batman açısından doğrudur bir şey diyemem :smiley:

(selin) #1175

Kasap okuyan var mı varsa önerir mi acaba?

(Tolga Bayram) #1176

Kasap için iyi diyorlardı bence al hem destek olmuş olursun bende alıcam bu hafta içinde

(cy) #1177

yeniyim aradım taradım bunu nereye yazıp soracağımı bilemedim.
dijital türkçe çizgi roman yayınlayan bi sitenin reklamını gördüm facebook'ta
walking dead'in türkçesini yayınlıyolar seyfettin efendi serisi falan da var şu site https://www.okubi.com/
güvenli midir bilemedim paralı sonuçtavar mı kullanan?

(Mehmet Can) #1178

Ben uzun bir süre kullandım hiçbir sorunla karşılaşmadım.

(Arda) #1179

Şu an siteye girince 3 seri var yalnızca. Uzun süre kullandım demişsin, devamlı değişiyor mu içerik? Yeni bir site mi bu?

(Mehmet Can) #1180

Teşebbüs diye 99 sayı haftalık manga serisi vardı onunla başladım sonra Seyfettin Efendi geldi hesapta kalan parayla onları aldım. TWDnin eklendiğini bilmiyordum.

(Serhat Pehlivan ) #1181

Green Arrow rebirth ü okuyan var mı? Emerald Outlaw arc ına başlayacağımda iyi değilse direk arsenal lı arc a geçicem. Malum fasiküller baya pahalı.

(iso) #1182

Emerald Outlawu ben sevmiştim. Klasik bir konu olan "Suçların süperkahramanımızın üstüne atılması"yla başlıyo hikaye. Emerald Outlawda okumadan Royun hikayesine de geçebilirsin. Anlarsın yani o kadar önemli olay olmuyor emerald outlawda. Bir iki olay oluyor ana hikayeyi ilgilendiren ama sonraki sayılarda satır arasında söylüyor zaten. Bence güzellerdi ama yine de sen bilirsin.

(anon17803553) #1183

Celestial'leri anlatan çizgi roman önerebilirmisiniz bana?

(Arda) #1184

Henüz ikisini de okumadım (evet :pensive:). Şimdi vereceğim siparişte birini alacağım. Sizce ilk hangisi? :grin:

• Old Man Logan
  • The Dark Knight Returns

0oylayan

Oylar herkese açık.

(marko) #1185

Sırf Dark Knight Returns daha ağır kaçar diye Old Man Logan, yoksa tabi ki TDKR.

(anon69282280) #1186

Önerebileceğiniz vampir çizgi romanları var mı? Vampirlere olan sevgim tarif edilemez! :grin:

(Gökhan Ali Başkan) #1187

Buffy serisi var

(Elif Mine Kılıçaslan) #1188

The Flintstones kesinlikle.

(Doğan) #1189

X-Men evreninden 1982'deki tek sayılık bir Dracula macerası olan Uncanny X-Men Annual 6 ve yine Dracula'ya ek, Blade ve Xarus'un yer aldığı 6 (tie-inler ile birlikte 21) sayılık X-Men: Curse of the Mutants eventi var. DC'den 90'larda yayınlanmış Batman & Dracula üçlemesi var. Ama tabi en önemlisi ve uzun soluklu olanı, Gökhan'ın da yazdığı gibi Buffy the Vampire Slayer serisi var. Çizgi romanlar dizinin 7.sezonundan sonrasını anlatıyor. İsteğe göre Angel & Faith, Willow ve Spike yan serileri de mevcut. Diziyi izlememiş olsan da (ki vampirlere ilgin varsa büyük ihtimal izlemişsindir) okurken sorun yaşamazsın. Yaşarsan da öncesinde dizinin çizgi romanlaştırılmış Omnibus ciltlerini okuyabilirsin.