Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(anon69282280) #1190

Buffy i izlemedim ama benim zamanım değildi çok, ama the vampire diaries ve True blood izliyorum! Teşekkürler!

(H. Yakup) #1191

(mahmut de) #1192

yurt dışından en uygun kargo fiyatıyla fasikül nereden alınabilir. (amazonda sadece cilt satılıyor)

(Arda) #1193

Emin değilim ama, 13gezegen olabilir mi?

(mahmut de) #1194

aradığıklarımı bulamadım maalesef.

(Oozaru) #1195

Sipariş verebilirsin ama 2 ay beklemen gerekiyor.

(mahmut de) #1196

beklemek sıkıntı değil. kargo fiyatı çok olmasın da

(Arda) #1197

Bir sene önce Reddit'te şu konuşulmuş. Belki işine yarar: https://www.reddit.com/r/comicbooks/comments/3a7u97/online_comic_store_from_europe/

(*) #1198

İstanbul'daki hangi çizgi roman mağazaları ne kadar indirim yapıyor, hangisini veya hangilerini tavsiye edersiniz?

(Gökhan Ali Başkan) #1199

D&R var ve Kadıköy Starbuck'ın orada Büyülü Dükkan isminde bir yer var ama indirim yaptıklarını sanmıyorum ve Büyülü Dükkan'ı özellikle tavsiye ediyorum aradığını rahatlıkla orada bulabilirsin.

(H. Yakup) #1200

@DevilofHellsKitchen @Raskolnikov D&R'ın indirim olayı biraz keyfi ama Kadıköydeki çoğu çizgi romancı zaten banko yüzde yirmi indirimli zaten. Büyülü Rüzgar ve Akmar pasajındaki (Kadıköy pasajida olabilir adı tam hatırlayamadım şimdi) çizgi romancılara bak.

(Gökhan Ali Başkan) #1201

İndirim konusunda tam bir bilgim yoktu valla yanlış bilgi vermek istemedim sağol hocam.

(H. Yakup) #1202

@DevilofHellsKitchen Sorun değil. Bende Kadıköy harici başka bir yerden alınca farketmiştim Kadıköy'de daha ucuz olduğunu.

(*) #1203

@DevilofHellsKitchen @yekepe Sağolun beyler.

(Gökhan Ali Başkan) #1204

Rica ederim hocam ne demek

(Onur Çetin) #1205

Vertigo'dan çıkan bir Batman vardı aslında, Batman: A True Dark Knight Story adında :slight_smile:

(Elif Mine Kılıçaslan) #1206

Ben bir şey sormak istiyorum, Batman İlk yıl'ı okumak istiyorum da batman ilk yıl özel sayı diye bi çizgi roman var. Bu bütününün bir ciltte toplanmış hali mi yoksa ayrı bir şey mi?

(T) #1207

Özel edisyonlar genelde hikaye bittikten sonra ekstra olarak son sayfalarda birtakım açıklamalar, original script'ler, eskizler, çizimler, varyant görseller gibi özel içerikler barındırır.

Şu anda da bildiğim kadarıyla Türkiye'de sadece Özel Edisyon olan İlk Yıl'ın basımı var.

(Elif Mine Kılıçaslan) #1208

Anladim, cok tesekkur ederim :relaxed:

(öğnkü) #1209

Özel edisyon hardcover ve fazladan çizimler içeriyor ki zaten Türkiye'deki tek versiyonu da bu.