Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Elif Mine Kılıçaslan) #1210

O zaman okumak icin tek sansim biraz illegal gibi gorunuyor

(marko) #1211

Valla 25-30 lira civarı bir fiyatı var, bence hem hikayenin hem de basımın kalitesine göre bayağı uygun bir fiyat kaçırma derim :smiley:

(Elif Mine Kılıçaslan) #1212

Origin hikayesinin tamami var mi bu sayida? Varsa o zaman ben yanlis anlamisim ben ona bagli ayri bi sayi gibi anladimda
Oyleyse alayim en kisa zamanda

(marko) #1213

Batman okumaya başlayacaksan alman gereken ilk kitap Year One. Yeni okuyucuyu çok da yormayan, bayağı sağlam bir hikaye. Aynı yazarın Daredevil - The Man Without Fear'ından en büyük farkı Batman'in ilk yılını Jim Gordon'ın da gözünden gayet güzel bir şekilde anlatması. Mesela Batman Begins filmini sevdiysen hemen atla çünkü Nolan bayağı esinlenmiş Year One'dan.

(Elif Mine Kılıçaslan) #1214

Batman hush aldim onunla basladim simdi bitirdim onu, year one ile devam edicem sonra killing joke okumayi planliyorum

(Cem) #1215

Eğer merak ediyorsanız, alternatif çizgi romanlara karşı ilginiz varsa Epileptik öneririm.
Şöyle bir yazı yazdım çizgi roman üzerine,

(Anıl Alnıak) #1216

arkadaşlar ben new 52 flash okumak istiyorum türkçe olarak ama ondan once okumam gereken flashpoint ciltlerinin sırası acaba bu şekilde mi?
Flash: Yeniden Doğuş
Flash: Kalleşçe Ölüm
Flash: Flashpoint Yolunda
Flash: Flashpoint Dünyası
Flashpoint: Patlama Noktası

bilen biri bilgilendirirse cok sevinirim.

(Taylan) #1217

Flashpoint Dünyasını en son okuyun daha iyi anlaşılır. Ayrıca JBC yayıncılık da fasikül olarak Flashpoint Batman'i basıyor onu da kaçırmayın

(Anıl Alnıak) #1218

flashpoint dünyası ile patlama noktasını yer değiştirirsem sıralamada bir sıkıntı gozukmuyor yani değil mi?

(Taylan) #1219

aynen o ikisinin yerini değiştirince doğru sıralama oluyor :thumbsup:

(Anıl Alnıak) #1220

teşekkür ederim. bu arada flashpoint batmanıde kacırmayacagım kesinlikle fasikül olarak :smiley:

(Taylan) #1221

Hush'la biraz çok ileriye gitmişsiniz sanki :slight_smile: Year one doğru başlangıç. Sonra bi ara JBC'nin de bastığı Gülen Adam(The man who laughs) var. Sonrasında Jeph Loeb-Tim Sale ikilisinin efsanevi üçlemesini okuyun. Long halloween, haunted knight, dark victory. En son killing joke'la taçlandırırsınız. Eksik kalmasın derseniz anketle sipariş üzerine nasıl çizgi roman yazılır konulu death in the familyyi de okuyun :smiley:

(Elif Mine Kılıçaslan) #1222

Ben gittim arkabahceye dedim cizgiroman okumak istiyorum, onlar da elime hush'i tutusturup bundan baslayabilirsin dediler gonderdiler beni :grin: cok tesekkur ederim boyle siralayarak liste halindeki bu tavsiye icin :blush:

(Taylan) #1223

yani güzel bir hikaye oldugu icin tavsiye etmislerdir onlar da simdi gunahlarini almayayim ama oncesinde atlamaman gereken cok sey var yazik olur :smiley: yukaridaki liste bitince devamına da değiniriz. ödev gibi oldu böyle diyince de :smiley:

(Elif Mine Kılıçaslan) #1224

Hahahahah :joy: odev gibi ama böyle ödeve can kurban :laughing: bitirir bitirmez tekrar buradayim

(Cem) #1225

David B. ile yapılan röportajdan bir kesit atayım, çok hoş.

Children often make up imaginary friends who are friendly, such as heroes, but for me they were ghosts and demons, because that was my frame of reference. I needed friends who existed within that context. My brother's illness threw us into an alternate reality, and that was a problem for society around us, with which we had no way of reasoning, because my brother couldn't get any better. I'd accepted the fact that this was our context and we had to live in it, so we were on the side of the demons, on the side of mystery, on the side of night. It was a life choice.

(Cem) #1226

Ethan Hawke'ın yazdığı, Greg Ruth'un çok güzel çizdiği Indeh: Apaçi Savaşlarının Hikayesi üzerine şöyle bir yazı yazdım, eğer merak ediyorsanız iki göz atın.

(Taylan) #1227

JBC 3 fasikül olarak flashpoint batman'i çıkardı. bekletmediler ve 3 sayı da aynı anda çıktı. kaçırmayın, hemen kapın :wink:

(iso) #1228

Arkadaşlar sizce ilk hangi seriye başlamalıyım? Ya da bağımsız önerebileceğiniz var mı bunlardan başka? :smiley:

• Bone
  • Y: The Last Man
  • Saga
  • 100 Bullets

0 oylayan

(H. Yakup) #1229

Eski baskısı iki okumadan sonra elde dağılıyor. Yeni baskıyı almak şart o yüzden.