Çizgi Roman Tavsiye Başlığı

(Oolong) #1270

Ne güzelmiş şu Kış Askeri! Brubaker döktürmüş

(Arda) #1271

Millar’ın Reborn’unu okumuş birileri var mı? Tavsiye eder misiniz? Neden?

(marko) #1272

Ben okudum ve ederim. Çizimleri mükemmel, hikayesi klişeler ve tahmin edilebilirlikler barındırsa da gayet iyi. Hikaye kendisini biraz hızlı anlatmaya uğraşmasa, bazı yerlerde twist’ler yaşatıp okuyucuyu şaşırtsa bayağı güzel bir eser çıkabilirmiş ortaya. Ben bir oku derim ama bir başyapıt bekleme, güzel çizimler ve ortalamanın biraz üstü bir hikayeye sahip Reborn.

(Arda) #1273

Online okunur, ilk cilt satın alınmaz sonucunu çıkarıyorum buradan. :grimacing:

(marko) #1274

Eğer Arkabahçe’nin bastığı Türkçe cildi alacaksan ve hiç okumadıysan bence al, çizimleri bayağı güzel sonuçta. Ama İngilizce cilde o kadar para vermeye değecek bir hikaye değil bence. Dev potansiyel barındırıyor, devamı gelirse iyi de olabilir elinde ilk cildin olması.

(O.T.O.) #1275

Wolverine Devlet Düşmanı,ana evrende geçen en sevdiğim Wolverine öyküsü oldu.Nedeni de büyük ihtimalle Wolverine’den çok genel bir marvel hikayesi gibi durması.Sanki yazar event yapmak istemiş,izin vermemişler.

(Hattori Hanzo) #1276

Witcher benim tavsiyemdir. Türkiyede türkçe olarak sadece 2 cilt var ve ikisi birbirinin devamı değil onu söyleyeyim. İkisi de farklı bir hikaye anlatıyor ve hep tek bir mekanda geçiyor. İlk çizgi roman bir malikane de, ikincisi ise bir gemide geçiyor. Witcher seven herkes okusun bence fena değildir.

(DonnieBrasco) #1277

Arkadaşlar Punisher Max almak istiyorum. Anladığım kadarıyla iki farklı şekilde satılıyor. Sizce cilt olarak mı almalıyım yoksa Complete Collection mı almalıyım?

(Oneironaut) #1278

Ağır Witcher fanı olmama rağmem hiç beğenemedim o hikayeleri.

(Gerçek Kesit) #1279

Merhaba 10 yaşındaki yiğenime yılbaşı hediyesi çizgi roman alayım diyorum, hangi marvel çizgi romanını önerirsiniz?

(marko) #1280

Spider-Man al, 8 fasiküllük Avenging serisi hoş olabilir mesela.

(İbrahim Kaya) #1281

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(Gerçek Kesit) #1282

Batman Year One aldım

(İbrahim Kaya) #1283

Marvel istiyorsun sanmıştım.
Batman Noel 'i önerdim ama Marvel istediğini farkedip sildim.

(Koray ) #1284

Çoğu yerde new 52 Superman ciltleri çok beğenilmiyor.Ben de rebirth okumak istiyorum ama rebirth hikayelerini etkileyen önemli new sayıları/ciltleri var mı varsa hangilerini okumam gerek yoksa direk rebirth 1’den mi başlayayım ?

(marko) #1285

Rebirth öncesi Lois&Clark, Convergence ve The Final Days of Superman okuman lazım. Sonra da DC Universe Rebirth ve Superman Rebirth #1 okuyarak seriye devam edebilirsin. Rebirth’te de Action Comics ve Supersons okumak önemli bence, ama bazıları opsiyonel diyor sen bak.

(shark) #1286

Hellboy sersi okuma sırası nasıl acaba çizgi romanlarını okumak istiyorum ama nereden başlamak gerek acaba?

(Robotik Çılgın Ejderha Meto'o) #1287

Legion: Trauma Part One, Legion severlere tavsiye ederim. Bu ay başladı.

(Oolong) #1288

Şöyle bişi buldum

(shark) #1289

Screenshot_4

3 çizği roman arasında fark var mı ? varsa bi okuma sırası konusunda yardımcı olabilir misiniz?