Çizgi Romanlarda Sizi En Çok Etkileyen Paneller

(Emirhan) #1

Bana kalırsa çizgi romanlarda duyguyu hissettirmek zor bir iş. Film, dizi, animasyonlardaki gibi müzik ve seslendirme olmadığı için eldeki tek araç görsellik. Zamanında beni dumura uğratan, bu kadar da olmaz dediğim sahne şu:

The Walking Dead (spoiler)

Okuyanlar bilir. TWD'nin 48. sayısı, seri içindeki en kanlı sayılardan birisidir. Governor ve Rick Grimes'ın grubu arasında çıkan savaşta bir çok önemli karakter ölmüştür. Bu ölümlerden en üzüldüğüm ise, Rick ve Lori'nin yeni doğmuş bebeği Judith'e ait. Bu sahneden önce herkesin teker teker ölmesi de sahnenin etkisini bir hayli arttırmıştı.

Edit: Resim ben konuyu açtığımda sansürlü gözüküyordu. Şuan sansürsüz gözüküyor. İstemeden spoiler verdiysem özür dilerim.

Çizgi Roman Tavsiye Başlığı
Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi
Favori Çizgi Romanlarınız
(Emirhan) #2

Kendi konumu uplamak hiç adetim değil fakat bu konuyu açarken bir sürü değişik paneller hayal etmiştim. O kadar çizgi roman okuyan insan var arkadaşlar. Vardır aklınızda kalan çok üzücü, komik veya badass anlar. Üzdünüz beni...

Hoşuma giden panellerden biri de şu:

Hellblazer'ın bir sayısında John Constantine'in Vietnam gazisine verdiği tepki ve alamadığı karşılığı. Önce güldüm sonra üzüldüm.

(Abdulkadir ) #3

Çizgi romanda Lori ve bebeğinin ölmesine bende üzülmüştüm.İleriki sayılarda Glennin de ölmesi beni baya bi üzmüştü.

(Tsuchigumo) #4

(Muhsin Bayram) #5

(tf.912) #6

(Doğan) #7

Dolduruyorum burayı, hazırlanın. No.1

(Doğan) #8

No.2

:

(Doğan) #9

No 3-4-5

(Efsane) #10

(He served well) #11

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Abdulkadir ) #12

(Ege Gediksiz) #13

(Berk Kaynak) #14

(nam-ı diğer) #15

cyclopswasright

(Atak Emin) #16

(Muhsin Bayram) #17

(Atak Emin) #18

Bundan sonra Türkçe dublajını da verelim arkadaşlara yardımcı olsun.

(curiositas) #19

-Senin gibi güzel bir kız böyle bir yerde ne yapıyor?

(nam-ı diğer) #20