Çizgi Romanlarda Sizi En Çok Etkileyen Paneller

(Brainsucker) #531

The Flash - Blitz

(Yanıyorsun Fuat Abi) #532

Batman #21 The Button Part One

(Şevval) #533

Batman #21 The Button Part One

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #534

Hangisi? Hangi Batman #21?

(Şevval) #535

Batman Rebirth (202020)

(Winston Smith) #536

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #537

Injustice 2 #3

Rocket Raccoon #5
Bayağı komik seri takip eden var mı başka ?

(Salihalpo Anısına) #538

Şu panel bayağı iyi, özellikle maske kapanma şekli :+1:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #539

Hakkını yememek lazım, Injustice'in böyle de kilit noktaları vardı.

(Salihalpo Anısına) #540

Abi her yerde abi​:sweat_smile:

(fza) #541

Ben Iron Man zırhı gibi kapanmasındansa; Fantastic Four'da olduğu gibi kapşon gibi çıkarabildiği bir maskeyi ve daha da iyisi olarak Civil War'da ki halini tercih ederim. Iron Man'in maskesinin kapanma şeklini de iyice nereden ne çıktığı belli olmayan bir duruma getirdiler zaten; ilk filmde olan haline dokunmasalardı keşke. :frowning:

(Salihalpo Anısına) #542

Estetik olarak da karizmatik oluyor ama böyle​:smile: Tabi tercih meselesi ama Wakanda gibi teknolojinin çok üst düzeyde olduğu bir yerde normal bu tarz nano-maskeler.

(fza) #543

Dediğim şekilde olması daha iyi bence. Nano teknoloji mevzusu ise doğru tabi, abes durmuyor zaten; sadece hoşuma gitmiyor benim. Çok havada kalıyor.

(iso) #544

Flash #21 (rebirth) The Button Part 2

(⏬) #545

Nano teknoloji cool olabilir evet ama panelde ki çizim bunu hiç yansıtamamış. Gördüğüm en orijinal ve şık batman maskesi arkham knight'daydı.
Batsuit v8,3'de ki gibi açılıp-kapanan bi panther maskesi leziz olur, panther konseptine de cuk oturur.

(fza) #546

İşte bunun gibi: Hangi parçanın neyin içine geçtiğini vs görmek istiyorum. Birden ortaya çıkan; ya da nereye girdiği/kaybolduğu beli olmayan şeyler sinirimi bozuyor. Buna en iyi örnek: Iron Man 2'de Whiplash'in giydiği zırhın kaskı. Nereye giriyor, nereden çıkıyor belli değil. Çok ezbere yapılmıştı ve sinir olmuştum görünce.

(Özkan) #547

Dr. Doom :joy::joy::joy:

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #548

Batman #22

Injustice 2

(Winston Smith) #549

(Black) #550

Başka bir başlık altında bahsetmiştim fakat madem asıl mekan burası, burada da paylaşmakta fayda var.

Üşenmedim gittim, buldum, fotoğrafını çektim...
Seçtiğim panel "Prade of Baghdad"dan geliyor...

Bu çizgiroman'ı okumadıysanız kesinlikle tavsiye ederim. Türkçesi de Baykuş Kitap'tan 2009 yılında çıktı.
Çizgiromana dönecek olursak; özellikle yukarıda paylaştığım panele gelinceye dek sizi öyle bir geriyor ki yazar ve çizer, ister istemez kendinizi bir tarafta buluyorsunuz. Bu kare gelince de tepkinizi çeşitli yollarla dışa vurmanız işten değil. Benim gözlerimi dolduran bir karedir...