Çizgi Romanlarda Sizi En Çok Etkileyen Paneller

(Gizem) #592

New 52 Justice league TBP 1

(Taylan) #593

new 52 batman the dark knight vol.3 mad cildinden hiç beklenmedik bir yerde gülümseten hoş bir panel. batman'in her zaman bir anda kaybolmasına alışanlar için ters köşe :slight_smile:

(Gökhan Ali Başkan) #594

Teşekkürler :blush: :blush:

(H. Yakup) #595

Komple blacksad diyip işin içinden sıyrılayım.

(Taylan) #596

Jeph Loeb-Tim Sale ikilisinden vurucu iki panel. Spider-Man: Blue ve Daredevil: Yellow. Baştan sona okuyun, iddia ediyorum gözünüzden yaş damlayarak bitireceksiniz.

(halı, kilim, travel) #597

Bir de Hulk: Grey var.

(Taylan) #598

o pek etkilemedi beni bu ikisi kadar. karakterlerin son halini düşününce hem spidey hem daredevil kayıplarından sonra duygusal bir hale geliyorlar. o yüzden dramaları yoğun geldi bana. hulk bi nevi bitkiye döndüğü için diğerleri kadar çarpmadı beni. o değil de 8 yılda tamamlayıp çıkardıkları captain america: white var asıl onu merak ediyorum nasıl diye. bi türlü elim gitmedi başlayamadım

(halı, kilim, travel) #599

Aa, onu hiç bilmiyordum. Merak ettim şimdi bayağı.

(Mert Özden) #600

:cry:

(Mert Özden) #601

Yıllarca yaşadığınız hayatın, aslında bir illüzyondan ibaret olduğunu düşünün. Ve oğlunuza "Senin gerçek olduğunu sanmıyorum" diyorsunuz. Kelimelerle tarif edilemeyecek kadar kötü bir durum.

(Cenker Karace) #603

bunu eklemeye geliyordum....

(Gizem) #604

Justice League (2011) TBP 2

(Taylan) #605

"-Takvim sahibi insanlar ikiye ayrılır: Sonraki ayın resmine bakanlar ve bakmayanlar. Siz hangisisiniz?
-Bakmam.
-Bakmalısınız. İleri bakmak iyidir."
Watchmen-Alan Moore

(Taylan) #606

telefondan atmıştım, yan olmuş pardon :slight_smile:

(Gizem) #607

(Mert Özden) #608

Karizmatik görünmek onun için önemli değil, tek isteği insanlara yardım etmek.

(Mert A.) #609

Incal çok güzel kitap hazır türkçeye de çevrilmişken herkese tavsiye ediyorum.

(Winston Smith) #610

Bugün Superman Red Son bitirdim ve bunlar beni en çok etkileyen paneller oldular.Sizde Red Son en etkileyici bulduğunuz panaleri paylaşın.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #611

Red Son muhteşem bir çizgiroman, muhtemelen onda beni en çok etkileyen spoilerlık son panelleridir. Birisi atarsa sevinirim.

(Winston Smith) #612

Bu mu