Çizim Yapmayı Sevenler 🎨

(İsmail Yıldız) #1

Arkadaşlar bu konu altında yapmış olduğumuz çizimleri paylaşalım :smile: Bu benden olsun Korsanlar Kralı Koca Ağız :smile:

FanArt Çalışmaları
Muhit Kıraathanesi :coffee:
(İsmail Yıldız) #2

Benim dışımda çizen vardır . Paylaşın konuşalım, çizim tekniğimizi geliştirelim, bu 2. çizim olsun smile

(altug) #3

Pek üstünde durmadığım bir yeteneğim. Bazen bölümümden dolayı okul için bir kaç şey çizdiğim oluyor.

Bu çizimin bu kadar detaylı olmasının nedeni kesinlikle iyi bir not koparmak içindi hehehe.

(KeremOktay) #4

Hiç beceremem biraz 3d birşeyler yapmak haricinde ama sırf meraktan reserved diye atayım bunu bir kenara.

(Col Serra) #5

Hiç beceremesem de içimde yetenek varmış gibi hissediyorum. Belki bir gün bir şeyler çizmeyi denersem diye de dursun bu burada.

(BRUCE WAYNE) #6

bir ara atıcam yerimi alıyım

(e) #7

Reklam olacak biraz ama benimkilerin bir kısmı şurada eyes Çok becerebildiğimi düşünmesem de vakit buldukça ufak tefek şeyler çiziyorum.

(İlkyaz Salmanlı) #8

Durun size en sevdiğim resimlerimden birini göstereyim: tabi buna 3-4 saat uğraştım, o da var.

Vakit buldukça bu tarz, vakit bulamazsam da ders kitapları kenarına doodle/sketch olarak resim ile düzenli bir ilişkim var.

(Zeynep Tok) #9

https://instagram.com/p/remy37yMO_/?taken-by=zeyneptok benimde böyle bir şey var .dursun kenarda ^^

(Selin F.) #10

YA BEN DE BÖYLE ÇİZMEK İSTİYORUM sleepy

Ama neyle uğraştığımı soracak olursanız, günlerimi illustratorde pixel art yaparak geçiriyorum.

(Zeynep Tok) #11

parmak gölgesi hiçbir zaman yapamadım astar tekniği kullanıyorum ben . takdir ettim ^^

(İsmail Yıldız) #12

Teşekkürler, benim de ilk denememdi, senin Deathstroke'da çok iyi olmuş smile

(Burak Aydın) #13

Çizimleri burda paylaşıyorum hem daha düzenli bakacakları buraya alıyım

Takip ederseniz sevinirim tabii

(Zeynep Tok) #14

arigatou gozaimasu ^^

(Burak Aydın) #15

Bu arada bu en favori çizimim ve en çok uğraştıranda bu oldu o yüzden yeri bir ayrı...

(İsmail Yıldız) #16

Dijital çizimlerin varsa paylaşsana smile

(b) #17

buyrunuz efenim

(İlkyaz Salmanlı) #18

yalnız bu baya güzel olmuş, tebrik ederim cidden clap

(Burak Aydın) #19

Teşekkür ederim efenim

(b) #20

zaman buldukça çizmeye çalışıyorum.nacizane çizim şeysi.> https://instagram.com/p/t0Zk9ZrDCV/