Çizim Yapmayı Sevenler 🎨

(Emirhan) #1148

Hocam senden bir ricam olacak. Sonraki çizimlerini tam karşıdan çekip atabilir misin acaba? :smiley:

(Mert) #1149

Beğenmene sevindim yapması eğlenceli aynı zamanda bu benim ilk büyük çaplı mecha çizimim banada bi değişiklik oldu.

(Mert) #1150

Atarım normalde atıyodumda o biraz ışıkla ilgili bi durum tam karşıdan çekince bi koyu düşebiliyo ama şimdi üzerinde çalıstığım bi scarlett witch var güzel bişey olursa dediğin gibi atarım.

(Emirhan) #1151

Teşekkürler. Çizimlerini incelemek istiyorum çünkü. Ben de yeni yeni imgesel çalışmaya başladım. Çizimlerin sade hallerini incelemek faydalı oluyor. He bu arada son attığın çoğu resmi kafandan çizdin değil mi?

(Mert) #1152

Bu mecha yı kafamdan çizdim şuan çiziyo olduğum scarlett witch de kafamdan çiziyorum bir tek son attığım batman jim lee nin eskizinden ama çinilemesi bana ait birde Ms. Marvel vardı o bi kapaktan alıntı onunda renklendirmesini kendim yaptım genelde karşık gidiyorum öyle ama bakarak ta yaptıklarıma genelde kendimden bir şeyler katmaya çalışıyorum. Conanlar hariç onlar birebir John Buscemanın eskizinden alınma onlarda figürü anlayabilmek için yaptığım çizimler.

(Mert) #1153

imgesele başladıysan figürü ve perspektifi çok iyi anlaman lazım mutlaka usta çizerlerin çizlerimlerini incele Sean Murphy, Greg Capullo, Jon Buscema, John Romita Sr., Curt Swan, jim Lee, Norman Rockwell, Alex Ross, Andrew Loomis, George Perez gibi çizerlerin çizimlerini incele ve figürüde referanslı çizebilirsin mesela figür eskizini çıkar sonra onu hayalinde Wonder Woman a dönüştür veya başka bişeye ben öyle çalışıyorum şuan neyse çizim konusu açılınca benim çenem düştü yine. :slight_smile:

(Emirhan) #1154

Referans pozları yeni yeni kullanmaya başladım. Kendi kafamdan doğru duruşları bulmaya çalıştım bir süre. Çizim hakkında ara sıra özelden de tavsiye alabilirim hocam haberin olsun :smiley: Birkaç tane kendi uydurduğum karakterler vardı bir ara paylaşmak isterim.

(Mert) #1155

Eskiz fena olmadı sanki

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #1156

büstün

Oldu :slight_smile:

(Deniz) #1157

Ben de çok severim kendisini. Almıştım imzasını zamanında. Paylaşmasam ölürüm :blush:

(Mert) #1158

Scarlett Witch

(🌜 luna-tic 🌛) #1159

Buranın yetenek seviyesi arşa çıkmış o yüzden çekine çekine atıyorum :d

(Shiroyasha) #1160

Bu da gayet arşlık bir resim olmuş. Çalıp kendi odama asasım geldi.

(🌜 luna-tic 🌛) #1161

Ayy çok teşekkür ederim

(Ece) #1162

20170911_132307
Wiglaf of Pinwick
Bir marker çizimi daha. Okuduğum ilk fantastik seri Ejderha Avcıları Okulu’ndan

(Melike) #1163

Part 4 Diamond is Unbreakable’dan Rohan Kishibe

(Mert) #1164

Duruş çalışmaları

(Black) #1165

Gecenin Günahı AVA