Çoğu kişiden farklı olan düşünceleriniz / unpopular opinions

(Gizem) #1

Konunun başlığını tam olarak anlatamamış olabilirim ama bu başlıkta genel popüler görüşlerin aksine olan her konuda ki fikirlerimizi yazalım diye düşündüm.
Not: Başlık gereksiz ise veya benzeri başlık varsa kapanabilir

Görüşümü Değiştir (ChangeMyView)
(Gizem) #2

Başlığı açtım bari ilk linci ben yiyeyim

first Avenger >winter soldier

(⏬) #3

Agents of S.H.I.E.L.D. > Legion & Daredevil.

+ Sherlock’un sadece ilk iki sezonu iyi değildi. 3. sezon ve 4X2 de gayet iyiydi.

(Deniz) #4

Kimse başlık birazdan kapanır diye yazmamış galiba. Ben de fırsat bu fırsat yazılı olarak bir kez itiraf etmek istiyorum;

Adam Driver’ı aşırı çekici buluyorum. Girls dizisi ilk çıktığından beri takip ediyorum.

Kime söylediysem bana küfretti :hugs: Ama internette gördüğüm kadarıyla sevenler var. Ne derece unpopular emin değilim.

Vov

Vov 2

Benimki çok masum kaldı şu an

(Chieh-she-shuai) #5

Ben zamanında “katılmadığınız genel görüşler” diye başlık açmıştım. Ortalık yangın yerine döndü kavga dövüş birbirini götürdü. Banlar eşliğinde kapatıldı sonrada. Bu başlığın kaderi öyle olmaz umarım.

(⏬) #6

AoS>Legion’u&Daredevil’ı uzun uzun tartışmayacağım ama Sherlock 4x2 için “en iyi Sherlock bölümü?” diye anket yapıldı burada ama bir anda unutuldu her şey.

(Hande) #7

Ben çok yakın bir başlık hatırlıyorum buna ama emin olamıyorum, joker kullanarak @meliodastablet’i sahneye çağırmak istiyorum, müsaitse :smile:

(Mirza) #8

2001 space odyssey çöp gibi film. Oh be sonunda söyleyebildim

(Chieh-she-shuai) #9

olabilir mi? @SvartirSandar kapatmıştı sanırsam.

(Deniz) #10

Yok ya tartışmaya girelim diye demedim. Başlığın amacı radikal beğenilerimiz zaten. Baya baya radikal geldi o kadar :sweat_smile:

(Deniz Lala) #11

Adam Driver’ı ben de Girls’ten beri çok seviyorum. Patterson filmi adeta bir başyapıt tavsiye ederim bu arada😍

(Deniz) #12

Kesinlikle harika bir aktör ve kesinlikle harika bir film. Muhitte Adam Driver seven birini bulduğum için mutluyum şu an :dancer:

Bu arada çoktan ölmüş birine kalp masajı yapıyor gibi hisseden bir tek ben miyim ? Başlık her an üzerimize kapanabilir.

(Half-blood) #13

Kim milyoner olmak ister programında telefon hakkı cevabı bilmeyen yarışmacı gibi ortada bırakacam seni ama, bildiğim kadarıyla bu konuyla konsepti birebir uyan / çok benzeyen başka konu yok. #sura-yi-geyik’e baktım yine de, vardıysa da göremedim.

(Gobel) #14

Wow %100 katılıyorum galiba :smiley:

Bir de ben karıştırayım ortalığı. Lotr bir çok fantastik eserden daha tırt :no_mouth:

Muhit Kıraathanesi :coffee:
(Gizem) #15

Başlık istediğim kıvama gelmeye başlıyor :smile:

(Half-blood) #16

Pek çok seriye öncü olmuş bir seri olduğunu bilmekle beraber ben de aynı fikirdeyim.

(Kaan ) #17

Ben Adam Driver’ın ses tonunu çok çekici buluyorum.

(Xibalba) #18

Tövbe tövbe elf gözlerim neler görüyor :no_mouth:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19

Kan çıkar. Rez alın.

(Hande) #20

Güvendiğim dağlara karlar yağdı, dersimi aldım ben bundan :smile: Ben hala bu amacı karşılayan başlıklar olduğunu düşünüyorum, ama çok hevesli bir tartışma başladı, o nedenle dokunmuyorum.

Yazdığın gözümden kaçmış kusura bakma. Olabilir tabii, öyleyse

şimdiden resmi bir uyarı geçiyorum, takipte olacağım.