Çoğu kişiden farklı olan düşünceleriniz / unpopular opinions

(alifromboston) #335

Katılıyorum.

(marko) #336

Neşet Ertaş’ı ben de sevmiyorum, gerek müziği gerekse “sanatçı duruşu” olarak.

(InMemoryOfEmirBK) #337

NEŞET ERTAŞ’IN BANKA BORCU İLE ÖLDÜĞÜ BU DÜNYADA BÖYLE KONUŞMAYA UTANMIY

(Geekiz ama ergeniz) #338

Hayatımda Girls izlemedim,Girls başlığında postum bile yok ki, beni bilen bilir, izlediğim bir şeyin suyunu başlığında suyunu çıkara,çıkara postla doldururum. :blush:

(is Not An Old Man With A White Beard) #339

Müslüm Gürses’i sevmiyorum.

(Barış Beyaz) #340

Spiderman 3 epik ve müthiş eğlenceli bir film.
Peter’in dans sahnesine bayılıyorum

(Geekiz ama ergeniz) #341

Buna kesinlikle katılıyorum, orta sahada bütün işleri diğer elemanlar yapıyor, bunun ayağına en son top gelip, golü atıyor ve yıldız futbolcu oluyor.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #342

İşler Güçler yapılmış en iyi Türk dizisidir.

Ahmet Kural da aktif en iyi 5 Türk aktör arasına girer

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #343

İşler Güçler kıymeti bilinmeyen dizilerimizden ya.
Şanssız bir döneme mi denk geldi nedir o kadar kaliteli dizi kaynadı gitti.
Geçen hafta 3.kez tekrardan başlayıp bitirdim, saniye sıkılmadım.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #344

Ben de 20 günde 34. bölüme geldim. Şahane ya.

Boomcu Onur ve Sadi <3

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #345

Ayrıca Zehra ve Salih abi de efsane. Abazan Vedat’ın bile yeri var bende.

([Godwoken]) #346

“Koktun mu?” videosunun orjinalini izlemeye bayılıyorum.:metal:

(Sith olmaya adım adım...) #347

Insanlar bu dünyayı hak etmiyor. Dünyayı koruyup yaşamasını sağlayacak olan bir uzaylı ırkı işgale gelse, ben uzaylıların tarafında olurum.

Lan bir tür bu kadar mı zararlı olur? Kendilerini öldürüyorlar, hayvanları ölduruyorlar, doğayı öldürüyorlar. Başka bir boka yaradıkları yok.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #348

Tarihi filmlerde bir klişe vardır. Düşmanın içeride bir kullandığı biri vardır ve bu hainin çoğunlukla ülkesine bağlı olmamasının bir sebebi olur. (Kralın puştluğu, Düşman kralın kızı vb.) Bu sayede karakter kendinin iyi durumda olduğunu, yanlış bir şey yapmadığını, karşı tarafın saygı duyacağını sürekli telkin kendine telkin eder.

Ancak işgal tamamlanıp bayraklar indirildiğinde ilk öldürülen kendisi olacaktır. Konformist insanlar tehlike teşkil eder. Yarın daha iyisini bulduğunda gidecektir çünkü.

Bu itirafı neden bu kadar ciddiye alıp analiz kastım bilmiyorum ama eğer uzaylı işgali olursa ve sen karşı tarafa geçersen biz işgalin ilk saniyelerinde kırmızı ışınlar altında saliselik acılarla can verirken, sen işgal sona erdiğinde tüm uzaylıların önünde pis sırıtışlarını görerek öleceksin.

Söyliyim dedim.

(Lucifer The Enlightened) #349

Adem’e secde etme- öhöm

Nolan Trilogy’yi sevmiyorum

(is Not An Old Man With A White Beard) #350

Cennet bahçelerine asla dönemeyeceksin Lucifer.

(is Not An Old Man With A White Beard) #351

Aslında şöyle bir durum var. Bu dünyaya yararımızdan çok zararımız var evet ama aslında senin benim veya her kim düşünüyorsa bunu, bilinci kapalı iken etrafta olanların bir anlamı yok. İnsan doğuştan beri varlığını çıkar üzerine kurduğu için, dünyanın bizsiz olması bizim için bir anlam ifade etmez. Senin bilincin kapalı iken, hayvanlar rahat yaşasa bir şey olmaz. Bence insana düşen hala canlıyken doğayı korumak.

(Kırık Ağaç) #352

Death Note izlediğimde sanırım 17. yaşımdaydım.O zaman L vs Kira da Kira’nın tarafını tutuyordum.Yaş ilerledikçe,(25 yaşındayım) geek ortamlara girdikçe gördüm ki neredeyse herkes L gibi düşünüyor.Acaba ergenliğime denk geldiği için mi öyle düşündüm diye merak edip 1 hafta falan önce tekrar izledim ve kesinlikle Kira destekçisiyim bunu anladım.

Now,ı am the god of the new world.

(is doing nothing but aging) #353

İzlerken ben de yaptığının yanlış olduğunu bile bile bir şekilde Kira’yı tutuyordum ama gerçekte böyle bir tip ortaya çıksın da istemem yani

(Mert A.) #354

Zaten Death Note’ta L yalnızca Kira’yı durdurmaya çalışan bir dedektif değil miydi? Yani Kira’nın felsefesine alternatif bir şey üretmiyor, karşı da çıkmıyordu o yüzden zaten desteklenecek bir tarafı yok. Düz memurdu kısacası :slightly_smiling_face: yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.