Çoğu kişiden farklı olan düşünceleriniz / unpopular opinions

(Burak Öztürk) #438

Ergenlik dönemimdeyken George Carlin’e bayılırdım, ağzından çıkan her sözü doğru kabul ederdim neredeyse ve provokatif söylemler yapması beni çok etkilerdi o zamanlar. Fakat üniversiteye başladıktan sonra ben de tıpkı senin gibi düşünmeye başladım. Bilinçlenme meselesi diye düşünüyorum bunu, mizah nasıl olur diye düşünüyorsunuz ve Carlin’in iğnelediği konuları da araştırınca senin dediklerinin sebebi ortaya çıkıyor.

( ◉) #439

Bir ateist olarak dediklerinin çoğuna katılmama rağmen güldüremedi beni Carlin.
İyi vakit geçirdim ama ufak gülümsemeler harici güldüğümü hatırlamıyorum.

Kötü bir komedyen.

(Can ) #440

Cyborg hikayelerinin içinden geçmiş birisi olarak söylüyorum, Justice League’in as üyesi olacak derinlikte olduğunu düşünmüyorum ama iyi bir Teen/Titans üyesi olabilir. Aztek > Cyborg.

(alifromboston) #441

Bir dakika. Herkes böyle düşünmüyor mu zaten?

(Can ) #442

Amerika’da genel olarak bi’ Cyborg aşkı var bildiğime göre.

(alifromboston) #443

Olabilir abi. Ben burası için demiştim.

(Gizem) #444

Adam fawer’in "empati"kitabını "olasılıksız"dan daha çok seviyorum ve daha iyi buluyorum.

(Salih Alp Gökçek ) #445

Ben de Empati’yi daha çok severim.

(Zeynep E.) #446

Eva Green’i güzel bulmuyorum. Etrafımda olmasından pek hazzetmediğim ve herkesin çirkin bulduğu bir arkadaşım kendisini çok andırıyor ve bu yüzden istesem de güzel bulamıyorun.

(🔄) #447

İnsanlar neden bronzlaşmak ister anlamıyorum. Şahsen açık ten renginde olmayı tercih edişim, bronz tenin nesinin estetik olduğunu anlayamayışım değil bunun sebebi. O da var ama o benlik bi durum. Tek neden o olsaydı gelip buraya yazmazdım. Sorun en azından bizim memleketin de beyaz ten sevicilik, '‘ay ben küçükken sarışınmışım’'cılık ekolünden olup da bunun yanında bronzlaşmanın estetikliğine inanması. İlginç.

(Berke) #448

“ay ben küçükken sarışımışım” aslında bir övünme cümlesi değil, gerçek. Bir beyazcılık ekolü de yok bence.

(🔄) #449

Gerçekten sarışın olanlar ayrı. ama bugün bu postu atmama sebep olan şey bunu övünerek söyleyen biriydi zaten. Herifin sarışınlık dediği de koyu kahve saçlar.
aha bundan:

Resimde parlak çıkmış yüzü falan, sarışın diye satıyor.
Ve türünün tek örneği değil bu adam.

(🔫) #450

Sanırım en Unpopular görüşü ben yazacağım.

Legion güzel bir dizi değil.

( ◉) #451

E ülkedeki renk skalasının %75’ini esmer tonlar kaplıyor. Nereye baksam esmer.(aynaya mesela)
Selanik göçmenliğinin, ay canım güneşe çıkamıyorum çok beyaz tenliyimciliğin, ben sarışınmışımcılığın prim yapmasını normal buluyorum.

Bu sayede Bingöllü arkadaş, karşısındaki kıza ‘‘sen bana bakma, sarışın çocuğumuz olması için hala umut var’’ mesajı veriyor.

(Dipsomanik Kullanıcı) #452

Laflarında dikkat et. Burası düşündüğün kadar özgür bir platform değil :smile:

(Gizem) #453

(🔫) #454

Ahhahahaha bunu yeni gördim ben ya kahkaha attım resmen :joy:

(🔄) #455

Sarışınmışımcılığın prim yapmasında sorun yok. Sarışın seviciliğin olduğu yerde bronzlaşmanın da talep görmesi ilginç sadece.

(halı, kilim, travel) #456

Sen, ben bronzlaşınca Hint fakirine dönüyoruz. Adam bronzlaşınca bütün yaz Bodrum’da gecelere aktığı belli oluyor. Farklı yani iki bronzlaşma.

([Godwoken]) #457

Son 4 Geekyapar! videosunda Can Sungur yok ve bu faktör izlenebilirliği %100 arttırdı.

Farklı zevk ve düşüncelerini ifade etmeyi bilmiyorsan 142K insana hitap etmeyeceksin. Sen ne Diyon! videoları kanalın kalitesini aşırı düşürüyormuş, Yiğitcan bey’in son videolarını izleyince farkettim. (Hype Treni)
Çeşitli meramların aktarıldığı bir ortamdan kitle imhası yapan yorekok paralelinde bir kanala dönüş(müş)tü.