Çoğu kişiden farklı olan düşünceleriniz / unpopular opinions

(Ömer Taşkaya) #454

Ahhahahaha bunu yeni gördim ben ya kahkaha attım resmen :joy:

(⏬) #455

Sarışınmışımcılığın prim yapmasında sorun yok. Sarışın seviciliğin olduğu yerde bronzlaşmanın da talep görmesi ilginç sadece.

(tam adım) #456

Sen, ben bronzlaşınca Hint fakirine dönüyoruz. Adam bronzlaşınca bütün yaz Bodrum’da gecelere aktığı belli oluyor. Farklı yani iki bronzlaşma.

(The Godwoken) #457

Son 4 Geekyapar! videosunda Can Sungur yok ve bu faktör izlenebilirliği %100 arttırdı.

Farklı zevk ve düşüncelerini ifade etmeyi bilmiyorsan 142K insana hitap etmeyeceksin. Sen ne Diyon! videoları kanalın kalitesini aşırı düşürüyormuş, Yiğitcan bey’in son videolarını izleyince farkettim. (Hype Treni)
Çeşitli meramların aktarıldığı bir ortamdan kitle imhası yapan yorekok paralelinde bir kanala dönüş(müş)tü.

(Geek Velet) #458

Yalnız Ayberk Abi sen başka insanların düşüncesine saygı duymuyor diye eleştiriyorsun belki ama şu an senin yaptığın çok farklı değil. :slightly_smiling_face:

(The Godwoken) #459

Ben diyor muyum “Can Sungur’u sevenler çöptür, izleyenler takip edenler sözelcidir”
diyor muyum?

İzleyene takip edene hiçbir lafım yok. Mutlaka benim sevip, takip ettiğim insanları sevmeyen, nefret eden binlerce insan vardır.

(Geek Velet) #460

CS Fan Club üyesi değilim kesinlikle. Ancak artık bunun geyiğini yapmaya falan başladı Geekyapar’da. Kendini törpülüyor. :slightly_smiling_face:

(The Godwoken) #461

Adamın gözünde çok bilmişliği görüyorum. Bu beni rahatsız ediyor.

Yakın evrenden kasıt aboneler değil yahu gitsin kanalıyla ötede oynasın manasında :wink:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #462

Ya abi doğru söylüyorsun da söylenen göre geekyapar kurucusu can sungur sence kendi kurduğu bir şey adam bırakır giderim? Ya bir de can sungur olmadığı sadece can Türkdoğan, Cevdet abi ve Ömercan abinin de olduğu videolar daha izlenebilir videolar bence. Bir de çizgi roman günlükleri diye bir içerikler vardı keşke devam etselerdi.

(*) #463

Moruk sen biraz içerlemiş gibisin. Üzme kendini bu kadar.

(Bordomavi) #464

“Dağdan gelip bağdakini kovmak” 101

(The Godwoken) #465

İçerlemez olur muyum!! Geekyapar! yemek.com videosundan sonra benim gözümde düşüşe geçti. Yiğitcan’ın Yunanistan Baronlarına katılması son nokta oldu.

Şöyle bir hataya düşmeyin. “Efendim, Rogue One’a çöp dedi. Dawn of Justice’a kaka dedi. Sen ona alındın ondan böyle söylüyorsun.” falan. Saçmalık.

Şahsi fikrini kitlelere yayıyor. “Bu yaşa geldin. Çocuk filmi mi izliyorsun” diyen andavalla “Rap dinleyenler kekodur abi” diyen hıyarların soyundan geliyor bu adam. Sadece bizim tarafımızda olduğu için ağzından çıkanlara aldırış etmiyorsunuz. Turgut Uç da aynı ekol fakat onun yeri burası değil.

Her neyse… Bu adam,
Özünde peygamberde olsa benim gözümde bir hiç.

Yalnızca çoğunluğun oluşmasını bekliyorum. Henüz değil. :wink:

“Ben kimseyi itham etmiyorum. Can Sungur izleyenler şöyledir böyledir demiyorum. Bu fark beni ondan ayırıyor zaten. Arada girip yeni denediği oyunlara bakıyorum. Bazı Sims 4 videolarını bile izliyorum. Çünkü o tarz videolarda konu dışına pek çıkmıyor.”

(tam adım) #466

O ilk videolardan değil mi?

(İbrahim Kaya) #467

Allah başka dert vermesin birader

(The Godwoken) #468

Söylemek istediğin bir şey varsa lütfen?

Yemek.com CS’nin göründüğü ilk video yanlış hatırlamıyorsam. Görür görmez önyargı ile yaklaşmadım elbette. Sadece şuan geriye dönük olarak bakınca fark ediyorum.

(Chieh-she-shuai) #469

Yüzünün ilk göründüğü de sanırım buydu yiğidimin.

(Oneironaut) #470

Yalnız CS o videoda gözükmüyordu? Adam kar maskesi içinde sesini bile çıkarmamıştı.

(The Godwoken) #471

Can Sungur o sonuç olarak.

Yanlış noktaya takılıyorsunuz Yemek.com veya ardından gelen ilk video rezaletti manasında değil.

Videolarda görünmesi ile bunu takip eden süreci kastediyorum.

(Kaan ) #472

Duygularıma tercüman olan biri daha. Keşke hiçbir zaman gelmeseydi ve kanal eski kalitesiyle son gaz devam etseydi.

(Dipsomanik Kullanıcı) #473

Arkadaşlar siz Sungurun gelmesine değil, Yiğitcanın gitmesine bozulmuşsunuz.