├çukur! ­čÄ×

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #1

Ay Yap─▒m ve Show Tv ortakl─▒─č─▒, ge├žen sezon alt─▒n yumurtlayan tavuklar─▒ ÔÇť─░├žerdeÔÇŁnin yoklu─čuna al─▒┼čamam─▒┼č olacaklar ki; oyuncu kadrosunun yar─▒s─▒n─▒ ve 2. y├Ânetmenini al─▒p yeni bir diziye giri┼čmeleri fazla zaman almad─▒. Hakk─▒n─▒ vermek laz─▒m ki ├çukurÔÇÖun oyuncu kadrosu bir hayli yetenekli isimlerden olu┼čuyor. Sanki ÔÇť─░├žerdeÔÇŁ dizisinde oyunculu─ču pek be─čenilmeyen isimleri eleyip de yerlerine ÔÇť├ľner Erkan, Erkan Kol├žak K├ÂstendilÔÇŁ gibi yetene─čiyle g├Âz kama┼čt─▒ran y─▒ld─▒zlar─▒ transfer etmi┼čler. Ancak ortaya nas─▒l bir dizi ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ birlikte g├Ârece─čiz.

Aras Bulut ─░ynemli ve Dilan ├çi├žek DenizÔÇÖin ba┼črollerini payla┼čt─▒─č─▒ dizinin oyuncu kadrosunda Ercan Kesal, Perihan Sava┼č, Erkan Kol├žak K├Âstendil, ├ľner Erkan, R─▒za Kocao─člu, Nebil Say─▒n ve Kubilay Aka gibi ├╝nl├╝ y├╝zler var.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2

Fragman son sahnesine kadar ilgin├ž g├Âr├╝n├╝yordu. Sonra o kad─▒n geldi ve umudumu kestim :smiley:

(Oolong) #3

Her b├Âl├╝m 1.5 saat s├╝rd├╝─č├╝ s├╝rece T├╝rk dizilerini asla izlemeyece─čim! Ne kadar iyi olurlarsa olsunlar izlemeyece─čim!

(Berk Kaynak) #4

Ayn─▒ ┼čekilde. Tam parkurcu Ac:Unity tayfas─▒na co┼čacakken kad─▒n ve erke─čin y├╝z├╝ne defalarca yakla┼čan kadraj sayesinde ┼čans vermekten vazge├žtim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #5

@SvartirSandar @Audomarus_Fridia Kat─▒l─▒yorum size fakat ben yine de bir ┼čans vermeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Umar─▒m kadraj yak─▒nla┼čmas─▒ falan sadece fragman i├žindir.

(Muhitin En Bo┼č Bele┼č ─░nsan─▒) #6

Burada 1.5 saatlik dizinin 1 saatinde gereksiz yere oraya buraya z─▒plamalar─▒n─▒, geri kalan─▒nda da klasik a┼čk sahnelerini ve ahkam kesmeleri g├Âsterecekler gibi bir his ta┼č─▒yorum ama bakal─▒m. Belki s├╝rpriz olur.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #7

Assassins Creed leaked trailer olmu┼č lan bu bildi─čin hahahahah. ─░├žerdeÔÇÖnin ekibi de komple alm─▒┼člar. ─░├žerdeÔÇÖyi izlemi┼č biri olarak , izleyicilerin tepkilerine g├Âre belki ┼čans verebilirim.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #8

Kendi tepkin yok mu dostum_?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #9

Ben her diziye ba┼člamadan ├Ânce genel izleyici yorumlar─▒n─▒ dikkate al─▒r ├Âyle izlerim. Ba┼čl─▒kla alakas─▒z olacak ama mesela Inhumans dizisine s─▒rf gelen tepkiler y├╝z├╝nden ba┼člamad─▒m.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #10

Anl─▒yorum. Bense oyuncu se├žimleri g├Ârsel efektler ve kost├╝mlerin berbatl─▒─č─▒ y├╝znden. Yorumlara bakm─▒yorum bile.

(Hasan Dogukan Aksu) #11

Efsane Erdo─čan taklidi yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝─č├╝m dizi, bol g├Ânderme var ama izleyici kitlesinin fark etti─čini sanm─▒yorum. M├╝zik se├žimleri ve yava┼č ├žekimler her yap─▒mda oldu─ču gibi burdada g├Âz dolduruyor bunun d─▒┼č─▒nda dandik ama mevcut Tr dizileri ile k─▒yasland─▒─č─▒nda d├Ârt be┼č t─▒k yukar─▒da.

(S─▒k─▒lm─▒┼č hem┼čire) #12

son b├Âl├╝mde black mirror g├Ândermesi vard─▒ evde ├ž─▒─čl─▒k at─▒yodum

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #13

Ba┼čl─▒─č─▒ a├žm─▒┼čt─▒m ama diziye ba┼člamad─▒m bile

( ÔŚë) #14

VartoluÔÇÖnun me┼čhur Mihriban sahnesi y├╝z├╝nden ba┼člam─▒┼čt─▒m diziye ama, o sahneyi dizide g├Âremeden b─▒rakt─▒m. O sahne T├╝rk dram oyunculuklar─▒ i├žinde ilk 50ÔÇÖye girer diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

─░lk b├Âl├╝m senaryosu: Rak├ž─▒ ├ž─▒lg─▒n delikanl─▒m─▒z bir k─▒z─▒ sark─▒nt─▒l─▒k eden adamlardan kurtar─▒r, k─▒z─▒ evine davet eder, k─▒z gelir, ertesi g├╝n ÔÇśÔÇśyaa ├žok a┼č─▒─č─▒z deliyizÔÇÖÔÇÖ m─▒ym─▒nt─▒lar─▒, ├╝├ž├╝nc├╝ g├╝n ├Âzel u├žakla gidilen ParisÔÇÖte evlilik teklifi, d├Ârd├╝nc├╝ g├╝n ortam ├žocu─ču delikanl─▒m─▒z, abisinin ├Âlmesiyle mafyan─▒n reisi.

:confused:

(S─▒k─▒lm─▒┼č hem┼čire) #15

Ba┼člaÔÇŽ Kli┼čeler elbette ├žok ama en az─▒ndan senaryoya biraz ├Âzen g├Âsterilmi┼č, bence icerde destek ald─▒─č─▒ i├žin bu t├╝r bir dizi ├žekildi ve buna da destek verirsek belki yine ├╝zerinde d├╝┼č├╝n├╝len eni bir proje ├žekerler .

(Hal Jordan) #16

Ne demi┼čler ├çukur evimiz Yama├ž Babam─▒z

(Denizcan Sel) #17

4 ay sonra nice hortlatma

Y├Ânetmen ve senaryo ekibi ├Ânce Infinty WarÔÇÖ u seyredip, sonra sezon finalini ├žekmi┼čler galiba. O nas─▒l bir sezon finaliydi lan?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18

Hepsi r├╝ya falan cikar

(Denizcan Sel) #19

Buna inand─▒n m─▒

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #20

─░zlemedim ne oldu ne bitti haberim yok uzun zamand─▒r bakmiyorum ama millet ooo ne bolumdu falan deyince genelde bo┼č cikar