Cyberpunk Şehri (CD Projekt Red)

(K) #102

Bir şey söylemek istiyorum, kandırılmış gibi hissediyorum şuan.

(Cain) #103

Ee ne farkı var bunun? First-person göreceğiz yine…

(Eray | I can save the world alone) #104

(Oneironaut) #105

FPS oynayışın kendisinden haz etmesem de, RPG için aşırı yanlış bir karar, onda sıkıntı yok. Karakterime saatlerce bakan biriyim, özelleştirmeler son derece önemli. Sadece arayüzde karakterimizi göreceksek sıkıntı. Diyalog ekranlarında görmekten bahsediyorlarsa, o da yetersiz. Aksiyondan hiç bahsetmiyorum, tps her türlü tercih ederim sanırım.
Ne düşünüyorlar, fikirleri ne, bilmiyorum. Açıkça saçma bir kararın da göz göre göre verilmesine inanamıyorum. Aklıma neye güveniyorlar sorusu geliyor. Konu CDPR olunca da, vardır bir bildikleri diyorum. Umarım yanıltmazlar.

(Cain) #106

Rezalet bir karar…

(Oneironaut) #107

Sanırım hakikaten arayüz, ara sahneler ve diyaloglardan falan bahsediyorlar.
Kötü bir karar tabii.

(Cain) #108

Screenshot_1

(fza) #109

Gerçekten, hangi akla hizmet ‘‘FPS only’’ yaptılar oynanışı bilmiyorum. Çok aptalca ya. Gıcık kaptım bu karardan.

(A man without hearth) #110

Yine bir doğan görünümlü şahin.
Neden Allah’ım nedeeen :weary:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #111

Bende gıccık oldum kardeşim.

(fza) #112

‘‘Gıcık olmak’’ kalıbında dalga geçilecek ne var anlamadım.

(Emirhan) #113

Deep Turkish Web’in bir videosuna gönderme yapıyo

(Umur) #114

2 dakikaya burada olacaklar. Yeni bilgiler gelir belki.

Edit: 2 dakika değilmiş, ama yine de olacaklar.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #115

Yazıklar olsun Pomeron.

(fza) #116

Pardon, bilmiyordum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #117

Gece tüm videolarını izliyorsun yarın sınav yapıcam.

(fza) #118

Peki öğretmenim.

(Emre) #119

Tepkinin farkındalar ve kendilerine güveniyorlar.

(Oneironaut) #120

Ben de buna güveniyorum. Hadi aslanlarım, yiğitlerim, paşalarım, yüzümü kara çıkartmayın!

(Umur) #121

Abi kandırıldık. 00:30’a ertelenmişti en son. Hala yok ortalarda.