Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Ozan Cem ) #1

Marvel hakkında haber, yorum, medya paylaşım başlığıdır. Eski haberler için Marvel&DC News başlığını kontrol ediniz.

İşin B*ku Çıkmaya Başladı; Infinity War'da TAM 67 KARAKTER Olabilir!
(nam-ı diğer) #2

http://www.comicbookresources.com/article/rumor-creeds-ryan-coogler-in-talks-to-direct-black-panther

Creed (Rocky'nin son filmi)'in yönetmeni Ryan Coogler'ın Black Panther solo filmi için düşünüldüğü söyleniyordu, yeni söylentilere göre masaya oturmuşlar.

(InMemoryOfEmirBK) #3

GOTG yönetmeni James Gunn,Civil War setini ziyaret ettiğini ve Spider-Man'in mükemmel gözüktüğünü söyledi.
"O gerçekten mükemmel gözüküyordu...gerçekten."

Edit:Sadece kostümden bahsetmemiş düzeltiyorum.

(Doğan) #4

Bu kadar beğendiyse ve Spidey filmde hep Tony tarafında olacaksa Iron Spider mı göreceğiz yoksa :open_mouth:

(nam-ı diğer) #5

Öyle bir söylenti de çıkmıştı diye biliyorum bir iki gün önce zaten.

(InMemoryOfEmirBK) #6

Russo Kardeşlere "Infinity War'da Defenders'ı görür müyüz?" diye sormuşlar.Onlarda "çok karışır be abi" demişler.

(Mesut) #7

Infinity War da görmeyeceksek nerede göreceğiz? Ya da hiç görmeyeceksek neden çekiliyor bu diziler?

(Osman Öztürk) #8

Marvel & DC News'den sonra böyle bir başlık arıyordum iyi oldu ne olup ne bittiğine hergün bakıyorum şahsen :smiley:

(Ercan Berber) #9

Aynen ya ben de hepsini görmek istiyorum filmde.

(SNIKT!) #10

Netflix filmi çekerler defenders'a ama bende görmek istiyorum intinity war da en azından ilk filme koysunlar

(Cem) #11

Thor: The Dark World filmine ait silinmiş sahne; Loki'nin hayali taç giyme töreni.

Loki (Tom Hiddleston) imagines his coronation in a deleted scene from Marvel's Thor: The Dark World as part of the Phase 2 Collection.

(SNIKT!) #12

şimdi okudum açıklamayı o biraz zor hikayeyi anlatma açıından netflix i kevin feige yönetmediğinden karışıklık çıkabilir ama imkansız değil sonuçta sonyden spider man ı aldık demiş :smile:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=127691

(Atak Emin) #13

Civil War 2 Geliyor! Yazarları Brian Michael Bendis ve David Marquez. 2016'da geliyor. Ve yine Iron Man ve Cap göreceğiz. http://comicbook.com/2015/12/07/marvel-announces-civil-war-ii-creative-team/

(InMemoryOfEmirBK) #14

Spiderman-Deadpool Civil War görmek istiyorum ben hep :smiley:

(Cem) #15

Bendis'tir o Dennis olsa duramazsın.

Ayrıca Reddit'te Krypton-115 tarafından yazılmış şu yorumu paylaşayım, güzel yorum!

All-New All-Bendis continues...
I'm not hating on the guy but jeez does he suddenly write a lot for Marvel.

Adam çok iyi bir yazar evet, ancak gerçekten çok fazla seriyi yazıyor be!
Şu an yazmakta olduğu seriler;
Guardians of the Galaxy (2015)
Invincible Iron Man (2015)
Bunlara şunlar da eklenecek;
International Iron Man
Spider-Man
Civil War II

(Ozan Cem ) #16

Eskinin haberi bu be :confused:

(Muhsin Bayram) #17

Yazar ve çizeri yeni açıklandı yalnız.

(Atak Emin) #18

@Symphobia 'nin dediği gibi yazarlar bilinmiyordu. Hani şu "Dennis" falan :smiley:

(Col Serra) #19

Anlaşıldı Tony bu sefer de Sam'i tokatlayacak :smile:
Evet bu olaya bakış açım bu.

(He served well) #20

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.