Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3395

Arkadaşlar hemen atlamayın.Kadına soruyorlar spinoff olur mu diye olacağını hiç zannetmiyorum ama yaparlarsa ilginç olur diyor.Yani böyle ne bir proje var ne de oyuncunun isteği.

(Oozaru) #3396

Bunlardan adam olmaz! Bunlar eğitilmez!

(fza) #3397

Ant-Man and the Wasp vizyona girecek, sonra 2018 SDCC’sinde A4’ten görüntüler gösterecekler, sonra biz yine aylarca(ki bu sefer sızıntı da olmayacak bence) fragman diye delireceğiz, sonbaharda film de olmayacak MCU’dan.

(Hakan) #3398

WW Hulk 2 duyuruldu.

(y) #3399

arkadaşlar marvel infinity hikayesi amazonda 512 sayfa gösteriyor ama türkçe basılan cilt 230 sayfa acaba jonathan hickmanın avengers zaman tükeniyor serisinidemi dahil etmiş 512 sayfalik cilt çok karışık avengers 1 başlıyor jonathan hickman 2 de var ardından zaman tükeniyormu başlıyor çok karmakarışık yardım edin infinity okudum amazondan bakayım dedim 512 sayfayı gördüm şaşırdım benim okudugum bu degil mi diye düşündüm :smiley:

Ve bu avengers 1 zaman tükeniyor ve avengers dünyasının okuma sırasını bilen varsa çok iyi olur

(Oozaru) #3400

Marvel’da vizyonsuzluk Niravana’ya ulaştı artık. Sanki WW Hulk çok güzel bir hikayeydi de, ikincisini çıkartıyorlar. Sırada: AvX 2, Fear Itself 2, House of M 2, Age of Ultron 2 falan var sanırım?

(Ertunç Doğan) #3401

Marvel de bazı ç.r. larda iyi yazarlar çıkıyor. Daha sonra DC onlara gidip “Bizde Batman var!!” diyor.

(Oneironaut) #3402

Offff, Marvel, off…

(Oozaru) #3403

512 sayfalık cildin içinde Infinity hikayesinin yanı sıra ve hikaye ile bağlantılı Avengers ve New Avengers fasikülleri var:

INFINITY: THE MAIN EVENT SUGGESTED READING ORDER yazısının altında bulunan 22 adet fasikül var yani.

(but here's the nice thing... ideas never die.) #3404

namor, fantastic 4 orada. x-men nerede?

(y) #3405

anladım infinity yi peki bu avengers zaman tükeniyor serisi x men vs avengers dan sonramı okunacak yeni zaman dilimindemi yer alıyor

(Oozaru) #3406

AvX’den sonrasinda geçiyor. Zaman Tükeniyor’dan önce okuman lazım. Sonra Zaman Tükeniyor, sonra da Secret Wars.

(Umut) #3407

wtf
Cidden ne gereksiz hareketler bunlar ya, “Artık orijinal hikaye yazamıyoruz.” demenin farklı bir yolu.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3408

(fza) #3409

İnşallah hiçbir zaman alamaz. İleride bir FF’nin haklarını alsın yeter. X-Men’in Fox’ta durmasını istiyorum.

(GENERAL) #3410

Allah korusun inş hepsini geri alır

(Oozaru) #3411

İnşallah alırlar. X-Men ve F4’ü düzgün bir şekilde izlemek istiyorum artık

(Emre) #3412

X-Men’i Disney’in elinde hayal edemiyorum ya. Son zamanlarda FOX’un yaptığı Deadpool ve Logan gibi işleri onaylaması imkânsız. Disney 7-70’e hitap etmek isteyen bir firma olduğu için kafa, kol koparan veya açık küfürlere, görüntülere izin verecek bir firma değil. FOX şuan doğru şekilde ilerliyor, böylesi daha hayırlı diye düşünüyorum.

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #3413

Ama Netflix lere niye izin veriyorlar?

(Can) #3414

Disney kendi logosu olmadan Marvel markası altında “Civil War” adında bir film verdi bize. Neden Disney Fox’u alırsa Deadpool’a küfür ettirmeyecekmiş gibi bir algı var ki. Disney rekabeti azaltmak için mi alıyor Fox’u yoksa Fox markası altında daha olgun içerikler vermek için mi? X-Men’in MCU’ya uyarlanması alınsa bile çok büyük risk zaten ben MCU’da bir X-Men hayalinde değilim sadece F4 evrene dahil edilir. Deadpool’da bir ton değişikliği olacağını sanmıyorum hatta şu an var olan Fox evreni aynen devam eder. Kendileride farkında değil mi Deadpool’un o kadar az bütçe ile bu kadar çok kazanmasının nedenini?