Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Emre) #3415

Disney izin vermez demedim ki. Disney bu tarz şeyleri kendileri yapmaz dedim. Keşke yapsalarda FOX’tan alıp adam akıllı, tutarlı bir evren oluştursalar.

Disney genel izleyici kitlesine hitap eden filmler veren bir firma. Şuana kadar yapılmış filmleri hep böyleydi benim bildiğim kadarıyla. Disney’in şu şekil bir filmi var FOX’un wolverine’de yaptığı gibi kafalar kopuyor, kollar kesiliyor, kanlar şelale vs. dersen bana bende o zaman direkt alsınlar, FOX şansını kaybetti derim. Veya hakları alınca bu tarz şeyleride aktarmaya başlayacaklar dersen o zamanda eyvallah. Ama ben bu tarz olaylara karışacaklarını hiç mi hiç düşünmediğim için bu yorumda bulundum. Civil War diye verdiğin örnekte ne vardı ki r-Rated olacak? FOX şuan r-Rated olaylara giriştiği için devam etmelerini daha hayırlı görüyorum.

(y) #3416

ama alıcak eninde sonunda bir çok insanda bu ön yargı var alırsa x men bitecek yav işin özünde x men buraya disneye yani marvela ait eminim aldıkları gibi mcu ya katmaya çalışmazlar düzgün bir şekilde dahil edileceği bir event mi yaparlar yoksa direk sıfırlarlar mı x meni bilmem kevin feigeye güvenim tam adama kendimden çok güveniyorum x men içinde planları vardır mutlaka eğer alınırsa nasıl dahil edileceği gibi aynı şekilde f4 içinde

@Madmann bence o işlere devam edilir çünkü güzelde gişe yapıyor deadpool özellikle iyi gişe yaptı disney bunu sadece deadpoola özel devam ettirir diye düşünüyorum

(Hakan) #3417

(Oneironaut) #3418

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3419

Şöyle kötü bir şey var.Disney hakları geri aldı diyelim.2020’ye kadar X-men ve F4 filmleri göremeyiz.Çünkü Disney’in takvimi full dolu.

(meta) #3420

Bugün anlaşsalar bile hemen gerçekleşmez zaten o çapta bir değişim. 1 sene boşluk olur en fazla. Bana kalırsa iyi de olur, iyice düşünüp, planlayıp ona göre harekete geçerler işte.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #3421

(Boş İnsan) #3422

Bence çok güzel bir olay bu. Yeni bir şeyler denesinler. Sonuçta kimsenin çıkıp ‘‘Allah belanızı versin Antman’i mahvetmişsiniz’’ diyecek hali yok. Kimse bu filmden böyle milyon barajını geçsin beklentisi de yok. Bence sinematik evrenlere yapımcıların istediği şekli vereceği, yeni şeyler denemekten kaçmayacağı daha çok süper kahraman gelmeli.

Ant-Man and The Wasp Kovanı :ant::bee:
(Ali) #3423

Iki Infinity War arası içinde bayaa uygun bir konsept seçilmiş.

" Şehirde bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik. "

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3424

Hata marvel’in 5.faz’in kadar X-MEN ve FANTASTİK dörtlü unutun. (Adamlar 4. Faz çoktan planladılar. ) Ayrıca X-MEN filmlerin sırf oyuncak satabilmek için yumuşatacaklardır. Onun haricinde FOX’u kingsman ve alien gibi film serilerinin çokta ton değişikli olmayacaktır. Çünkü onlar da oyuncak satmak gibi bir dertleri olacakların hiç sanmıyorum. Ayrıca yeni kuracakları Netflix tarz platformu için o tarz filmler ihtiyaçları var. :slight_smile:

(Hakan) #3425

(y) #3426

olacak gibi anlaşma çok güzel haber

(GENERAL) #3427

anlaşsınlar bundan sonra çıkacak her filme bir mutant yerleştirsinler filmde beğenilirse 5.faz da filmini yapralar isterlerze takvimi değiştirirler spidey wasp filimleri sonradan çıktı inş bu sene hayırlı bir haber alırız

(GENERAL) #3428

birde disney anlaşıyor ama fiimleri marvele katmıyormuş çıldırıırrım o zaman :slight_smile:

(Bahadır Doğan) #3429

X-men’i MCU’ya katmasınlar. Hem normal kahramanların hem mutantların aynı Evren’de olmasını sevmiyorum. Özel güce sahip olmanın bi anlamı kalmıyor. Ama FF’yi çok isterim. Özellikle Silver Surfer ve Kang’i MCU’da görmeyi çok istiyorum.

(Umut) #3430

Fantastic Four’un güncel Marvel evrenindeki konumu nedir? Bir ara dağılmıştı diye hatırlıyorum, pek takip edemedim.

(Umur) #3431

Fantastic Four’u güçlerini yeni kazandılar diyerek yedirebilirler. 3. kez orijin izlemiş oluruz ama :man_shrugging:t2: . Bu sayede Super Skrull’u da görebiliriz.

Inhumans olayını sinema evrenine “katamamışken” mutantları gelmesi kafa karışıklığı da yaratmaz sinema izleyicileri için. Mutantları nasıl dahil ederler, ne kadar sürer etmeleri vs. bilemem ama bütün karakterleri aynı çatı altında görmek şimdiden heyecanlandırıyor. Bir şey düşünürken “ama o karakterin hakları Marvel’da değil” demek o kadar sinir bozucu ki.

(Hakan) #3432

Büyük resmi açıklıyorum. Thanos’tan sonra anlaşma olursa sıradaki main villain Galactus olur.:eyeglasses:

(Bersan Şahin) #3433

Gerçeklik taşı herşeyin cevabı :smiley: Infinity War sonunda gerçeklik tekrar eski haline gelirken bir bakarsın artık mutantlarda olur dünyada :smiley:

(GENERAL) #3434

o kadar yazar çizer var isterlerse mutantları evrene rahatlıkla dahil edelebilirler nasıl olur demeye gerek yok zamanında war machine hulk karakterleri değişmişti jane evrene bir sözle geçiştirerek veda ettiler adamsız bir iw izlicez yani bunlara çok birşey demedik mutantlarda evrende vardı siz göremediniz derler bizde kabul eder geçeriz yeter ki evrene dahil olsun nasıl olduları benim için önemli değil inş foxun new mutants ve deadpool filmleri onların son filmleri olur