Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3435

X-men ve fantastik dörtlü evren katılması ile ilgili şöyle bir teori üretmiştim.

(BİLMİYORUM!!!) #3436

Hedef 2030!

(Gizem) #3437

X-meni alternatif bir evren gibi gösterip öyle birleştirebilirler

(nam-ı diğer) #3438

AvX yapsalar ya yeni hikayeyi. Yok artık. Keşke.

(Ertunç Doğan) #3439

Şimdi Disney yapacağı her filmi genel izleyici kitlesinde yapar. Bu mcu dan da öce böyleydi. Mcu dan sonrada böyle olucak. Yani bu evreni Disney alınca buna hazır olun. Netflix’e karışmadılar denmiş disney netflix’e(ya da marvel mi vermişti hatırlayamıyorum.) o kahramanlarınkullanım hakkını vermiş ne yapıcaklarına istesede karışamazdı. Ta ki kendi stream sis. açana kadar artık o dizilere ne olucak bilemiyorum.Ben hayla başka bir alıcının olucağı yönündeyim. Tahminim Universal çünkü Dark Universe’i beceremediler.(Bu son yazdığım Fox’u alma konusunda)Alien hayatta Disney de durmaz çünkü

(JR Ewing) #3440

Umarım yapmazlar. Çizgi romanda uzun bir süredir karakterlerin kendi aralarındaki mücadelelerine yer veriliyor zaten.

(Oozaru) #3441

Artış şu kadroyu bir arada görelim yahu!

(GENERAL) #3442

fox o kadar zaman geçti bu kadroyu veremedi artık bıraksın hakları da marvel cephesinden izleyelim x meni

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3443

Ben de yalnızca F4 ve villainların haklarının geri alınması taraftarıyım. Disney’in kendi politikasından vazgeçeceğini düşünmüyorum. Biraz ön yargı olacak fakat Disney elinde iyi bir X-Men izlemek bence aşırı zor. Daredevil, Punisher gibi sert karakterleri Disney, TV’de işlese de X-Men gibi büyük bir marka oralarda heba edilemez.

(Atakan Y.) #3444

Mutantlar MCU’ya nasıl dahil olsun isterdiniz?

• En başından beri evrende zaten bulunuyor olsunlar.
  • Paralel bir evrenden MCU’ya geçiş yapsınlar.
  • MCU zaman çizgisi sıfırlansın ve öyle dahil olsunlar.
  • Mutant ırkı yeni ortaya çıkmış olsun.
  • Diğer.

0 oylayan

(Gökhan Ali Başkan) #3445

Oha lan bu ne güzel görsel

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3446

Saten anlaşma olursa X-MEN’i sadece sinema da kullanırlar. :slight_smile:

(GENERAL) #3447

fox x meni heba etmedi mi en azından marvel xmen deki takım ruhunu onların kostümlerini lider cycl.su mutantların davasını verebilir deadpool ve logan tarzı filimlerin çıkıp çıkmıyacagı belli değil belki ilerde bu tarz filimler çıkabilir bence en iyisi x menin evine dönmesi daha fazla apolaypse rezaleti yaşamasınlar

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3448

Ben ton olarak “şimdiki Disney’in” daha büyük skandallara yol açabileceğini düşünüyorum. Eğer politikalarından iyileştirilmeye giderlerse neden olmasın ? MCU 10 yılını doldurdu dolduracak hikayesel olarak da bağlamaları çok zor. F4 de çok kolay değil aslında ama Spider-Man gibi ona da bir kılıf uydurulur. Ama mutant ırkı aşırı zor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3449

Netflix’te yayınlanmaya devam edecekler. Disney kendi stream sis. Açınca da bütün Marvel diziler oraya geçecek.

Universe ve Sony, disney ile bu konuda rekabet halindeler ama haberleri bakılırsa disney kesin alacak gibi. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3450

Ton olarak yumaşatmaya gidecekleri kesin. Ama X-MEN başına Kevin feige getirlerse (adam hem marvel stüdyolar başında durup hem de Fox da CEO’LUK yapabilir.)X-Men filmleri için daha iyi olur. :slight_smile:

(Ertunç Doğan) #3451

Ben ton değişikliği açısından söylemiştim

(GENERAL) #3452

her türlü x menin reboota ihtiyacı var

(Can) #3453

Mutant ırkının yeni ortaya çıkması demek Apocalyspe yok demek. Jean Grey, Cyclops, Storm gibileri daha yok demek. Magneto ve Charles ile başlatırlar bu olayı. Ha ama ben dedim diye böyle olacak değil belki hepsi aynı yaşta olur o zaman bu da uyarlamanın çok dışına çıkar. MCU’ya X-Men’i en sağlıklı bir şekilde dahil etmek için gerçekliğin değiştirilip evrene başından beri var olan bir ırk eklemek. Ama bu harekette 10 yıllık hikayeyi çöpe atmak oluyor. MCU’da bir reboot olmadığı sürece (ki olmayacak adamlar 20 yıl daha devam ettirecek seriyi ondan sonra reboot atsalar zaten süper kahraman filminin devri bitmiş demektir) X-Men görmeye hiç ama hiç gerek yok. Ne güzel bir evren kurmuşsunuz hiç uğraşmayın gerçeklik değiştirmeye alın F4’lüyü size kozmik evren için harika malzemeler ortaya çıkar.

(Berdan ) #3454

MCU reboot edilene kadar X-Men çekmesinler. “Hakkını veremiyorsan daha sonrası için sakla.” adamların şirket politikası. MCU’ya dahil olmayacaksa da çekmesinler.