Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Umur) #3475

giphy

Wolverine’i 7-8 filmdir R-Rated olmadan izledik. Değişecek bir şey yok yani. Logan farklı bir deneyimdi. Etkilenebilecek tek karakter ise Deadpool.

(Can) #3476

Deadpool’un küfür etmesi Disney’in düzenli ve tutarlı bir evreni olan X-Men filmlerini (bknz Fox) çekmesinden daha önemli tabii.

(Go down swinging.) #3477

Ben şahsen haklar satın alınsa bile Deadpool’un MCU’ya alınmayacağı görüşündeyim. O kendi R-Rated filmlerinde devam eder. Hem MCU’ya girmesi MCU için de yaralayıcı olur. Düşünsenize Infinity War gibi ciddi bir hikayede Deadpool var.

(Oozaru) #3478

Bir şey söyleyeyim mi: şahsen Deadpool zerre umurumda değil. Diyelim ki Dİsney, Fox’u aldı ve Deadpool’u çekmeyeceklerini söyledi ya da yumuşatacaklarını… Hiç üzülmem. Adamların ellerinde Deadpool’dan daha değerli karakterler olacak zaten. Benim için şu kadronun bir arada olması (tabii bu kadroyu kurmayı başarırlarsa), Deadpool’dan daha önemli:

(Go down swinging.) #3479

Harfi harfine katılıyorum. Deadpool’u ülkemizde seven kitle o kadar kanser bir hal aldı ki karakterden nefret eder hale geldim.

(Gizem) #3480

Bu çok iyi olmuş

(Oneironaut) #3481

Böyle şeyler atmayın ya satın alıma karşı yumuşuyorum. :roll_eyes:

(Gizem) #3482

Ben halen karşıyım ama satın alsalar da hugh jackman’ın olmaması çok kötü olacak benim için :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3483

İyi birleştirmiş kim yaptıysa. Başarılı

Olsa bile artık yaşını fazlasıyla belli etmeye başlamıştı. Taze bir kan daha değişik ve hatta daha iyi bile olabilir.

(Gizem) #3484

Yenilikçi biri değilim o yüzden mükemmel bir cast olsa bile beğenmem :no_mouth:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3485

Belki sadece göz aşinalığına ihtiyacın vardır. :smiley:

(Cain) #3486

:sob:

(C.B.B) #3487

Gitgide yaklaşıyor.

(Oozaru) #3488

Geliyor gönlümün efendisi
Durdurmayın onsuz olamam artık

(Hakan) #3489

Bu iş tamam diyorum size ya rahat olun.:sunglasses:

(Atakan Y.) #3490

Baktıkça insanın içi açılıyor.

(Oozaru) #3491

Loki’den sonra evrende devamlılık sağlayacak villain bulunmuştur! Ugh!

Victor_von_Doom_(Earth-616)_from_Thor_Vol_1_600

(Ertunç Doğan) #3492

Peki FX FOX’a bağlı olduğundan sizce Disney aldığında orayada bir disney eli atarlar mı?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3493

Çok fazla sanmıyorum çünkü disney pek TV kanalları ile ilgilenmiyor gibi. :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3494

Gelir bir de Sokovia’nın başına geçer.