Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3495

(Go down swinging.) #3496

Acaba şimdiki serilere ne olacak X-Men için?
Neyse Marvel’ın İlk Ailesi evine dönüyor!

(Umur) #3497

Şu karakterleri yan yana görememek ne kadar saçma zaten. Şu an gaza geldim, niye bilmiyorum. Umarım olur. Hemen olacak şey değil bir arada görmek ama bekleriz. Spider-Man için de bekledik.

(GENERAL) #3498

Son durum ne

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3499

Haber de önümüzdeki hafta içerisinde anlaşma haberleri duycağamız yazıyor. Yani büyük ihtimalle anlaşma yapılıyor. :slight_smile:

(Gizem) #3500

Eğer anlaşılırsa önümüzdeki aylarda bolca cast haberi duyarız

(Cenker Karace) #3501

Bende isterim Avengers Part 2 After Creditlerinde First Family , Stark’tan boşalan kuleye taşınsın , Oradaki boşalan A harfinin yerine 4 yerleştirilsin, Bebekken kendisinden kaçırılan ve evlatlık verilen kızı ve oğlunun araştırmasını yapan Erik Lensheer Sokovia’da belirsin, daha sonra Tony Starkın hatası olan Ultron yüzünden oğlunun öldürüldüğünü öğrensin bütün insanlığa düşman olsun.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3502

@gizem ve @cnkrc 4. Faz içerisinde bir fantastik dörtlü kesin görürüz ama cast seçimleri için 4. Faz da vizyona girecek filmler açıkladığı zaman başlarlar. X-MEN ise 5. Faz kadar görmeyiz. :slight_smile:

(JR Ewing) #3503

Fox’un filmlerini genel anlamda beğeniyorum, dolayısıyla bu konu nasıl sonuçlanacak çok da ilgiyle takip etmiyorum. Fakat çizgi roman açısından baktığımda, Fantastic Four’un kendi serisinin geri dönme ihtimali epey ilgimi çekiyor.

(Oneironaut) #3504

F4’e çöp muamelesi yapıyorlardı, şimdi en azından eskisi gibi olur umarım.

(Oozaru) #3505

Marvel Fox’u alırsa, spin-off filmlere ne olacak çok merak ediyorum.

(y) #3506

fox alınırsa kimsenin bilmediği kahramanlara çekilen filmleri unutmamız lazım antman gibi bunların yerine ana x men kahramanlarının filmi gelir bence foxun şuan çektiği spin offlara ne olacak diyorsan şuan çekilen new mutanta bir şey olmaz ama çekilecek olanlar rafa kalkar çünkü spin offlara vakitleri olmıyacak bence senede 4 marvel filmi gelir 2 si x men olarak yol haritalarını oturtunca tabi kevin feige çoktan yapmıştır bile belki x menlerle olan film sırasını :smiley: her çeğreye 1 film yeterli eğer 4 ü aşarlarsa bıkkınlık gelir insanlara fanlar bile sıkılabilir ben sıkılmam şahsen ama sıkılanlar olucaktır illaki

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3507

Benim tahminime göre Disney, Fox’un bazı haklarını satın alıp F4 ve X-Men eve geri dönerse 2-3 yıl içerisinde Spider-Man’in haklarını da tamamen alır. Ve MCU sonrası çok daha kaliteli bir sinematik evren görebiliriz.

(Kid A) #3508

Yalnız Disney biraz Bruce Wayne’lik yapmış olmuyor mu yav?

“Karakterleri vermediler, şirketi satın aldım.”

Muhitin Muhit Arşivi!
(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3509

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3510

Marvel 4.faz filmlerin çoktan planladıkları için 4. Faz için de sadece fantastik dörtlü görürüz. X-MEN ancak 5.faz görürüz bence. :slight_smile:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3511

Hahahahahahahah süper ya

(Can) #3512

Wakanda’da Hulk’ta vardı dimi? O zaman Thanos oraya Hulk’ın haklarını ele geçirip solo film çekmek için savaş açmış demek ki.

(Gambit) #3513

Abi Gambit filmi daha çekilmeye başlanmadı kaç senedir erteleniyor gözünü seveyim ona bir şey olmasın :frowning:

(Gizem) #3514

Belki channing tatum olmaz bu da iyi bir şey en azından :confused: