Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3535

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3536

Ne demek bu şimdi? Sonlandıracaklar mı dizileri?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3537

Ya öyle olacak ya da filmlerde devam edecekler hikayelerine ama ikincisi imkansız gibi bir şey.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3538

Bi de ABC veya benzeri bir kanalda devam edecek söylentisi vardı ama bunu yapacaklarına bitirsinler daha iyi.

(Ali) #3539

Daredevil ve Punisher (Oyuncularla beraber) karakterlerini Mcu 'ya katıp diğerleri hiç var olmamış gibi davranabilirler. Benim için sıkıntı olmaz. Zaten her biri ayrı kötüydü.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3540

Disney kendi kuracağı platformdan sonra diğer kanallarda Marvel dizilerini bırakmaz bence. Ya onları bitirir ya da transfer eder.

(Koray ) #3541

JJ ile LC yine bir çıt iyiydi ama IF tarihten silinebilir

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3542

Abi daha Punisher Sezon2 görecektik daha Jigsaw görecektik ya niye böyle yapıyolar :frowning:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3543

Belki sadece söylentidir. Daredevil, Punisher ve Jessica Jones gibi yapımlara yazık olmasın.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3544

Ya yemin ediyorum burnumuzdan getireceklerini bilseydim şu televizyonla ortak evren işine hiç girişmemelerini isterdim. Başta çok güzel gidiyordu kendi kendilerine mahvettiler her şeyi.

(Oozaru) #3545

Bence filmlerini çeksinler. Netflix, Daredevil dışında beceremedi bu işi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3546

@Mehmet_Kaya Hayır, anlaşmaya yakındır.

Doubt

(Can) #3547

O anlama gelmiyor ki bu. Disney daha fazla Netflix’in Marvel markası altında yeni seriler yapmasına izin vermiyor. Bu şu saatten sonra varolan dizilerin üstüne yeni dizi eklenmeyecek demek. Yeni sezonlarda Netflix istediği sürece gelir.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3548

Hmm. Yani halihazırda var olan serileri (DD, JJ, LC, IF, Defenders, Punisher) devam ettirip yeni sezonlar çektirebilir ama farklı diziler ekleyemez o zaman.

(y) #3549

ciddi anlamda söylememiştim onu :grin:

(GENERAL) #3550

Eger iron fist 2.sezonu kotu olursa ve kostum begenilmezse bu netflix dizileri tamamen iptal edilsin ya ve artik bu dizilerin bolum sayilarini dusurmeleri lazim

(Can) #3551

Az kaldı…

(meta) #3552

Tüylerim diken diken oldu. O nasıl bi cover öyle ya, insanın ruhu bedeninden ayrılır bu sinemada çalsa.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3553

Çocukluğum geldi aklıma. Anılarım depreşti. Duygulandım ne yalan söyleyeyim.

(JR Ewing) #3554

X-Men: The Animated Series’deki çok daha güzeldi, burada biraz durgun kalmış.