Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi

(Atakan Y.) #3555

Anlaşma yatarsa biz:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3556

bu saatien sonra anlaşma olayın yatması bence zor ama yenide büyük konuşmamak lazım. :slight_smile:

(Hakan) #3557

60 milyar dolar çok para ya, 60 tane film yapması lazım en az.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3558

merak ediyorum Netflix Iron Fist de bile 2.sezon onayı verirken Defanders niye 2.sezon onayı vermedi?

(Kubilay ) #3559

Bu kadar olur,pes😂
Sabah aklımdan geciriyordum olası bir durumda "bu müziği kullanırlar mı?"Diye. Şimdi karşıma çıktı…

(y) #3560

4-5 yılda verdiği parayı katlamaya başlıyacak :smiley: avatar seriside geçiyor ellerine avatarın şuan gelecek her filmi 1.5 b gişe garanti

gelirleri satın alımdan sonra daha da artıcak bunuda hesaba katarsak disney uçacak gibi gözüküyor

(Oneironaut) #3561

Çok deli paralar dönüyor, insan hayret ediyor.

(Atakan Y.) #3562

Stan Lee’nin film hakları da Disney’e dönmüş oldu :smile:

(Cain) #3563

(Dilay) #3564

1602 çizgi romanını okuyan var mı? Bayağıdır ilgimi çekiyor ama okuyanlardan da bir yorum alayım dedim, sormak için de en uygun yerin burası olduğu kanısına vardım.

(.) #3565

Neil Gaiman gördün mü al, pişman olmazsın… Güzel bir hikaye, sevdim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3566

(Atakan Y.) #3567

We need you!

(Emre) #3568

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3569

Birleşmeden sonra CEO değişebilirmiş.Kötü olur James Murdoch gelirse.

(meta) #3570

Böyle de bir haber var.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3571

Robert Iger’in Amerikan başkanlığı için ayrılacağı söylentisi dolaşıyor ondan.

(Kid A) #3572

Keşke Warner Bros’a geçse.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3573

Müzakereler gelecek çarşamba bir anlaşmayla sonuçlandırılacak sanırsam. Öyle anladım.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #3574

Hadi inşallah ben de şimdi düşünüyorum Çarşamba günü kadar nasıl bekleyeceğim diye. :confused: